Petržalka – L. Mikuláš 4:3 (kon.) | Žilina B – Podbrezová 4:1 (kon.) | Šamorín – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.)
Ružomberok B – Púchov 2:0 (kon.) | Trebišov – Skalica 1:4 (kon.)
MFK Ružomberok B
2:0 (1:0)
MŠK Púchov
Nedeľa 29.09.2019, 10:30 • MFK Ružomberok • MONACObet liga • 11. kolo

V 51. minúte zvýšil domáci náskok na rozdiel dvoch gólov Tomáš Bobček. Následne sme videli viaceré šance na obidvoch stranách, pričom viac ich mali domáci hráči a aj červenú kartu, ktorú dostal v 65. minúte Patrik Krčula. Na výsledku sa už nič nezmenilo a tak Ružomberok B doma vyhral nad Púchovom 2:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (12:15:34)

90+1

90+1
    Hostia to skúšajú zďaleka, ale ich strela letí vysoko nad bránu.

90
    Nadstavovať sa bude jedna minúta.

89
    Almaský prihral z ľavého krídla na hranicu šestnástky, kam si nabehol Múdry a vypálil tesne vedľa brány.

87
    Hostia posielajú prihrávku dopredu, ktorou však nikoho nenachádzajú a tak nasleduje Krajčírikov odkop od brány.

85
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Kopiš.

85
    Vzápätí sa na druhej strane Michlík ocitol sám pred Krajčírikom, ktorý vyráža jeho strelu zblízka.

85
    Bobček vyzval peknou prihrávkou pred bránu Otrubu a jeho strelu zázračne rukou vyráža Strelčík.

84
    Munyorove sa snažil niečo vymyslieť vpredu, ale odzbrojila ho domáca obrana.

81
    Vlček to skúsil z väčšej vzdialenosti, lenže jeho strela letí vysoko nad.

80
    Nebezpečnú prihrávku smerujúcu pred púchovskú bránu odvracia obranca.

79
    Po Bobčekovej snahe v šestnástke hostí si domáci hráči pýtajú rohový kop, Púchov si pýta odkop a s verdiktom sú teraz spokojnejší hostia.

77
    Po rohu sa Púchov ubránil.

76
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok B: z ihriska odchádza Kmeť, prichádza V. Jedinák.

76
    Po prihrávke z pravej strany si hráč hostí takmer dáva vlastný gól, ale nešťastne zblokovanú loptu napokon brankár odvracia na roh.

76
    Po faule v strede ihriska budú mať loptu na svojich kopačkách hostia.

76
    Žltú kartu dostáva Martinko (MŠK Púchov).

74
    Bobček dostal peknú prihrávku na hranicu šestnástky, ešte prihral lepšie postavenému Almaskému a jeho strelu vyráža Strelčík.

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Púchov. Viac informácií tu.

Góly: 20. Takáč, 51. Bobček

Karty:   27. Kružliak (RBB) – 37. Krčula (PUC), 76. Martinko (PUC)   65. Krčula (PUC)

MFK Ružomberok B: Krajčírik – Ondrek, Filinský, Jonec, Madleňák, Múdry, Takáč (52. J. Kudlička), Mário Almaský, Otruba, Kmeť (76. V. Jedinák), R. Kružliak (46. T. Bobček)
    Náhradníci: Kohár – V. Jedinák, Holub, Miroslav Almaský, Švec, T. Bobček, J. Kudlička

MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát (71. Martinko), Pišoja, Vlček (85. Kopiš), Machara, Holiš (73. Munyorove)
    Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Munyorove, Martinko, D. Pilný, Kvaššay

Rozhodca: Greško – Špivák, Vass