Petržalka – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Šamorín – Poprad 0:1 (kon.) | Ružomberok B – Podbrezová 0:0 (odl.)
Trebišov – KFC Komárno 3:1 (kon.)
odložené
MFK Ružomberok B
0:0 (-:-)
FK Železiarne Podbrezová
Nedeľa 13.10.2019, 10:302. liga • 13. kolo
   
  Zápas sa kvôli zdravotným problémom hráčov Podbrezovej odkladá! (11:06:02)
   
  Podarí sa Podbrezovej bodovať pod Čebraťom alebo zostanú body v Ružomberku? Kto sa bude tešiť po záverečnom hvizde sa dozviete z nášho textového prenosu!
   
  Domáci Ružomberok B sa v minulom kole predstavil na bratislavských Pasienkoch, kde si zmeral sily s B mužstvom Slovana Bratislava. Duel dvoch rezervných celkov sa skončil bezgólovou remízou 0:0.

  Tím MFK Ružomberok B má na svojom konte 19 bodov, pasívne skóre 19:21 a patrí mu šieste miesto. Pred svojím aktuálnym súperom, 7. Podbrezovou, má jednobodový náskok. Naopak, na 5. Poprad stráca päť bodov.
   
  Hostia z Podbrezovej v minulom kole doma privítali Šamorín. O osude stretnutia rozhodol v 70. minúte Kristijan Trapanovski, keď poslal Železiarov do vedenia. Na tomto výsledku sa už nič nezmenilo a mužstvo, ktoré ešte v minulom ročníku hralo Fortuna ligu vyhralo 1:0.

  Podbrezová doteraz získala 18 bodov, má pasívne skóre 17:18 a v tabuľke sa nachádza na siedmej pozícii. Pred 8. Petržalkou má jednobodový náskok. Naopak, na svojho aktuálneho súpera, 6. Ružomberok B, stráca jeden bod.
   
  V centre dolného Liptova budeme sledovať zápas trinásteho kola 2. ligy medzi ružomberskou rezervou a Podbrezovou, v ktorom sa stretnú tabuľkoví susedia.
   
  Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

  Ján Kmeť


  Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

  Góly:


  MFK Ružomberok B:
  FK Železiarne Podbrezová: