Skalica – Martin 3:2 (kon.) | Trnava – Bratislava Capitals 1:11 (kon.) | Spišská N. Ves – Žilina 5:3 (kon.)
Pov. Bystrica – Levice 4:3 (kon.) | Topoľčany – Dubnica 1:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
MsHK Žilina
Streda 18.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 28. kolo

Sledujeme potlesk v stoji a podávanie rúk po zápase, ktorý bol napriek výsledku vyrovnaní. Vlci zo Žiliny sa nemajú za čo hanbiť, no domáci boli o máličko lepší. Výsledok 5:3 hovorí za seba. Ďakujem za pozornosť a teším sa na nedeľu keď prídu Topoľčanci. (19:48:10)

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny, celky striedajú a pri puku sú hostia no iba v rohu ihriska.

57:03
    Domáci hrajú vo vlastnom pásme, ale puk už majú Vlci.

56:14
    Ondov preváral správny moment na strelu, ktorá skončila iba na betónoch.

55:38
    Domáci sa dostali podtlak a hostia sa to snažia využiť na vyrovnanie.

54:48
    Na ľade ostala hokejka, no hrá sa ďalej.

54:24
    Taktický ťah na vydýchanie, kdeže domáci nemohli striedať.

54:24
    Oddychový čas domácich.

54:24
    Ajsing domácich.

53:43
    Už sú v pásme a strieľajú ako z dela, občas predsa padne i to čo by človek nečakal.

53:09
    Hra v strednom pásme, to robí vlkom malý problém v tomto úseku hry.

52:56
    Malá roztržka na bránke Rabčana.

52:15
    Mohlo byť vyrovnané, obrana sa zabudla a Huževka sa rútil sám na brankára, ktorý zasa podržal svoj tím.

51:14
    Výborná práca obrancov, ktorí sa zaslúžili o to, že brankár nič nevidel a Novák z dorážky prekonal brankára z rozvahou. Hlavu mal pekne hore.
    Asistencia: Vartovník, Chovan

50:19
    Šanca na gól v oslabení, po nedorozumení na modrej sa na Rabčana rútila rovno dvojica. Ten však nenaletel a nedovolil puk zasunúť pomedzi betóny.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Ondov (Havrila, Koky), 19. Hamráček (Polomský, Bžoch), 38. Novák (Kövér), 52. Novák (Vartovník, Chovan), 60. Koky (Boldižár) – 21. Markovič (Síkela), 35. Záhradník (Surán), 42. Síkela (Markovič)

HK Spišská Nová Ves: Rabčan (Paciga) – Chovanec, Alvo, Cibák, Boldižár,Knižka, Chovan, Bžoch – Koky, Havrila, Slivka, Hamráček, Ondov, Polomský, Štrauch, Vartovník, Halász, Kover, Novák, Dziviak
    MsHK Žilina: Mikoláš (Sihelský) – Surán, Turian, Housa, Pišoja, Dubeň, Gálik – Prašil, Rehák D. Zahradník,Ondruš, Huževka, Valášek, Macek, Markovič, Rehák. S, Síkela, Kokavec, Pjaták

Rozhodca: Smerek- Pribula, Riš