Trenčín – Michalovce 8:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.) | Sereď – Ružomberok 2:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:2 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 15.02.2020, 14:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a. s. • Niké liga • 19. kolo

V Zlatých Moravciach sa v zápase medzi Sereďou a Ružomberkom body delia po remíze 2:2! Sereď odohrala celý druhý polčas o jedného hráča naviac a v 51. minúte vyrovnal na 1:1 Morong. Dlhšiu dobu sa potom nič zaujímavého nedialo, až prišla 67. minúta a Gerec strhol svojim gólom vedenie na stranu Ružomberka. Už to vyzeralo, že Ružomberok pocestuje domov s troma bodmi, ale v závere nadstaveného času po veľkej chybe hosťujúcej obrany vyrovnal na konečných 2:2 Vuk!

Sereď si teda v boji o prvú šestku týmto výsledok nepolepšila, Ružomberok aj naďalej ostáva na 4. mieste.

V tejto chvíli Vám už ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok soboty! (16:01:01)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 18:16.

90+6

90+5
    Záver nadstaveného času ponúka jednu zaujímavú príležitosť za druhou. Avizovaných 5 minút nadstaveného času je preč, zrejme sa ešte bude hrať aspoň jedna minúta.

90+4
    Čo teraz zachodil Zsigmund! Ružomberok krátko po výkope mohol opäť strhnúť vedenie na svoju stranu, keď si spomínaný Zsigmund výborne nabehol do pokutového územia na presnú prihrávku, pred sebou mal už len brankára súpera, ale jeho zakončenie ide tesne nad bránu Serede!

90+3
    Sereď dala gól!

Je vyrovnané! Tak predsa len sa Seredi podarilo dosiahnuť vytúžený vyrovnávajúci gól a toto môže Ružomberok mrzieť. Obrana hostí výrazne pochybila a nechala loptu prepadnúť na voľného MATEJA VUKA, ktorý sa výborne zorientoval v pokutovom území a loptu upratal do siete – 2:2! Nová akvizícia Serede si tak otvára svoj gólový účet vo Fortuna lige.

90+2
    Nadstavený čas už beží, hra bola nakrátko prerušená kvôli ošetrovaniu kapitána hostí Twardzika. To sa pochopiteľne domácim nepáči.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Tihomir Kostadinov, prichádza Alex Holub.

89
    Beží posledná minúta riadneho hracieho času druhého polčasu. Uvidíme, koľko ešte hlavný rozhodca Dušan Sedlák bude nadstavovať.

88
    Záver druhého polčasu sa teraz kuskuje, čo hosťom určite vyhovuje. Sereď si nedokáže teda vytvoriť súvislejší tlak.

87
    Žltú kartu dostáva Ivan Krajčirík (MFK Ružomberok).

86
    Žltú kartu dostáva Lukáš Kojnok (MFK Ružomberok).

85
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Ondřej Novotný.

84
    Pri lopte je Ružomberok, ktorý sa snaží držať loptu na svojich kopačkách čo najdlhšie. Sereď sa teda momentálne musí brániť na svojej polovici ihriska.

83
    Žltú kartu dostáva Senad Jarovič (ŠKF iClinic Sereď).

83
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Tomás Dabó, prichádza Panagiotis Louka.

82
    Momentálne sledujeme kombináciu domácich na útočnej polovici. Ružomberok výborne bráni priestor pred svojim pokutovým územím.

81
    Rozbieha sa záverečná desaťminútovka druhého polčasu, niečo sa však ešte určite bude nadstavovať. Ružomberok aj naďalej vyhráva nad Sereďou 2:1!