Žilina – Sereď 0:0 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 12.12.2020, 16:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 17. kolo

V druhom polčase najskôr Tihomir Kostadinov poslal do vedenia domáci tím, no v 74. minúte vyrovnal Eric Ramirez na 1:1. Následne mali obidve mužstvá veľké šance na skórovanie. Skóre sa už ale nemenilo a tak si tímy odnášajú po jednom bode.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (18:06:18)

90+2

90+2
    Brenkusovu strelu z priameho kopu zastavuje múr.

90+2
    Ružomberok získal priamy kop.

90+2
    Ramirez sa mohol stať hrdinom zápasu, lenže jeho hlavičku zastavuje žrď.

90+1
    Brenkus posúval loptu do šestnástky Regálimu, toho pripravil hráč hostí o loptu.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Dalibor Takáč, prichádza Adam Brenkus.

90
    Mojžiš prihral Zsigmundovi, ktorý páli spoza šestnástky tesne nad brvno.

88
    Zsigmund sa snažil prenikať do šance, po súboji končí na trávniku. Hrá sa ďalej a dopredu išli hostia. Ich protiútok ale domáci zastavili vo svojej šestnástke.

87
    Po Kmeťovej ofenzívnej snahe sa napokon dostáva do šance Takáč, ale asistent rozhodcu signalizuje ofsajd.

86
    Žltú kartu dostáva za faul v strede ihriska Andrija Balić (FC DAC Dunajská Streda).

86
    Hráč hostí prenikal do šance, tam ho napokon odstavil obranca.

85
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Andrej Fábry, prichádza Zuberu Sharani.

84
    Kmeť hľadal centrom z pravej strany Almásiho, ten si pred bránou počína nedovolene v súboji s obrancom.