Trnava – Trenčín 3:2 (kon.) | Dunajská Streda – Skalica 2:1 (kon.) | B. Bystrica – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)

90+6
    Trnava nakoniec na domácom trávniku poráža AS Trenčín, aj keď si situáciu po jednoznačnom prvom polčase značne skomplikovala. V 59. a 64. minúte sa totiž presadili Gajdoš a Kupusović, no hosťom sa už vyrovnať nepodarilo.
    Trnava si vďaka tomuto víťazstvu upevňuje tretiu priečku a znižuje stratu na Dunajskú Stredu so Slovanom. Trenčín ostáva desiaty.

90+6
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Abdulrahman Taiwo).

90+4
    Žltú kartu dostáva aj Artur Gajdoš.

90+3
    Dominik Hollý po roztržke s Paurom dnes dostáva druhú žltú kartu a v zápase tak končí.

90+3
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Jakub Paur).

90+2
    V závere zápasu Trnava drží loptu pomerne ďaleko od svojej brány a Trenčanov nepúšťa prakticky k ničomu.

90+1
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Samuel Štefánik, prichádza Matej Čurma.

90
    Karhanov mäkký oblúčik nenašiel nikoho z Trnavčanov a lopty sa tak zmocnil Vozinha.

89
    Abdulrahman Taiwo dostal príležitosť ísť do rýchleho protiútoku. Nakoniec sa mu to ale nepodarilo, keďže loptu stratil.

86
    z ihriska odchádza Kelvin Ofori, prichádza Jakub Paur.

84
    Dominik Hollý dostáva za svoj faul žltú kartu.

84
    Zaujímavý center jedného z Trenčanov spôsobil domácim poriadne nepríjemnosti. Nakoniec ho ale Takáč vyboxoval vedľa brány.

84
    Oforiho koncovka z hranice šestnástky končí len kúsok od tyčky.

83
    Strela Artura Gajdoša mierila síce blízko k tyčke, ale nebola dostatočne prudká a Takáč ju tak chytil.

82
    Gajdošov dlhý center z priameho kopu našiel iba jedného z Trnavčanov, ktorý loptu poslal preč.

82
    Po Štefánikovom faule budú mať priamy kop Trenčania.

80
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Reuben Yem, prichádza Dabney dos Santos.

Martin Kožiak

Góly: 3. Twardzik, 6. Ofori (Koštrna), 40. Taiwo (Takáč) – 60. Gajdoš (pen.), 63. Kupusović (Mičuda)

Karty:   39. Procházka (TRN), 90+3. Paur (TRN), 90+6. Taiwo (TRN) – 65. Soares (TRE), 66. Oladoye (TRE), 84. D. Hollý (TRE), 90+4. Gajdoš (TRE)   90+3. D. Hollý (TRE)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:17.
    FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna, Štetina (56. Ujlaky), Kóša, Twardzik (56. Daniel) – Bukata (56. Karhan), Procházka, Štefánik (90+1. Čurma), Mikovič – Ofori (86. Paur), Taiwo.
    Náhradníci: Vantruba – Iván, Oseni, Ristovski.

Tréner: Michal Gašparík

AS Trenčín: Vozinha – Kozlovský, Stojsavljevič (46. Pires), Bagin, Yem (80. dos Santos) – Bainović (46. Oladoye), Gajdoš – Soares, D. Hollý, Kmeť (46. Kupusović) – Okunola (61. Mičuda).
    Náhradníci: Kukučka, Sláviček – Kerkez, Šebeň.