2:6
6:1
3:0
skreč 2
Martin Kližan začal v úvodnom kole ATP Sydney vynikajúcim prvým setom, ale potom stratil tempo a ruskému súperovi nedokzal odolávať. Za nepriaznivého stavu 0:3 v rozhodujúcom sete náš tenista zápas napokon skrečoval.
WTA Sydney (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:3
Já se s vámi loučím a přeji příjemný vstup do nového dne.
0:2
4:6
3:6
Zápas 2 kola v Sydney medzi Dominikou Cibulkovou a Eugenie Bouchardovou trval presne 100 min. a po nich sa v piatom vzájomnom zápase teší štvrtý raz z výhry Kanaďanka.
Challenger Bangkok (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
0:6
Václavu Šafránkovi bohužel nevychází vstup do sezóny 2017 podle představ. Do zápasu přitom vstoupil výborně, když soupeře hned v úvodním gemu brejkl. Jenže N. Sriram Balaji si ztracený servis vzal zpět v osmé hře, po které srovnal na 4:4. Následně si podržel servis a za stavu 5:4 vzal Šafránkovi servis podruhé. Ve druhém setu pak nedal českému hráči moc šancí a nadělil mu pomyslného kanára.