2:6
6:3
6:2
6:4
Lukáš Lacko sa tak ako kvalifikant prebojoval už do tretieho kola. V treťom kole bude jeho súperom nasadený hráč číslo päť Kei Nishikori z Japonska.
3:0
6:3
7:66
6:2
Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji vám hezký den a budu se těšit opět někdy u tenisu na počtenou.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:68
Kristýna Plíšková zvládla důležitou koncovku druhé sady a může se těšit z postupu do třetího kola. Po vyřazení 27. hráčky turnaje Rumunky Beguové ji ale nyní bude čekat mnohem těžší soupeřka. Světová jednička a obhájkyně titulu Angelique Kerberová z Německa.
2:0
6:3
6:4
Kristína Kučová dnešné stretnutie nezvládla podľa predstáv. V zápase síce nebola horšou hráčkou, no nedokázala využiť chyby svojej súperky. V prvom sete dvakrát podávala na potvrdenie brejku, no ani raz sa jej to nepodarilo. V koncovke druhého setu jej chýbalo aj potrebné šťastie, a tak sa s austrálskym Melbourne musí rozlúčiť. Anastasija Sevastovová postupuje do tretieho kola, kde ju čaká víťazka súboja medzi Samanthou Crawfordovou a Garbiñe Muguruzovou. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň.
Challenger Koblenz (Krytý tvrdý povrch)
2:1
4:6
6:2
6:4
Ještě doplním, že v další kole na českého hráče čeká další srbský protivník, konkrétně Filip Krajinovic. Ten si v prvním kole poradil s Rumunem Ungurem 4:6, 6:3 a 6:4.

To je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dnešního dne.
0:2
5:7
5:7
Slovenský tenista nebol horším hráčom ako naznačovalo rebríčkové postavenie pred zápasom. Veľakrát tlačil svojho súper z forhendu a nedával mu priestor. No v závere oboch setov sa ukázali Francúzove skúsenosti a vyšší renking. S konštatovaním, že Filip Horanský prehral s Kennym de Schepperom dvakrát 7:5 sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.