Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
2:0
6:2
7:5
Tak toto sa zas až tak často nevidí. Anna Karolína Schmiedlová viedla v druhom sete už 2:5, ale aj napriek tomu prehrala 7:5. Elise Mertensová nehrala svoj najlepší tenis, počas celého zápasu išla na pól plynu, ale aj tak jej to stačila. Anna Karolína sa žiaľ s turnajom lúči už v úvodnom kole. Treba však povedať, že žreb k nej nebol milosrdný. Ďakujem vám za pozornosť a dobrú noc.
2:1
7:62
2:6
6:2
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
1:2
2:6
6:4
2:6
Po druhom hracom dni tenisového Australian Open 2019 má Slovensko už len jediné zastúpenie v ženskej časti pavúka. Dominika Cibulková nenadviazala na výhru Viktórie Kužmovej a prehrala s Číňakou Šuaj Čang po setoch 2:6, 6:4 a 2:6. Triumf rodáčky z Tianjinu možno označiť za zaslúžený. Slovenka síce najmä v druhom sete zlepšila hru, ale celkovo nebola taká istá na servise a zahrala až 42 nevynútených chýb. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa.
Challenger Koblenz (Krytý tvrdý povrch)
2:1
3:6
6:3
6:4
Český hráč splnil papírové předpoklady a soupeře poráží ve třech setech. Devátý nasazený Pavlásek byl sice v první sadě o něco horší, ale od druhého setu se hra otočila. Za hodinu a 46 minut tak postupuje do třetího kola, kde se střetne buď s Japoncem Uchidou nebo De Greefem z Belgie. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký večer.
0:2
2:6
4:6
Zdeněk Kolář neuhrál v souboji se Španělem Robertem Ortega-Olmedem ani set a na challengeru v německém Koblenzy končí ve druhém kole.

Český tenista nerozehrál zápas ideálně, brejkbol v prvním gemu sice ještě odvrátil, ale následně přišel o své dva gemy na servisu a o prvním dějství bylo rychle rozhodnuto. To ve druhém setu už byl Kolář zdatnějším soupeřem. Až do stavu 4:4 si oba hráči drželi s přehledem svůj servis, poté ale přišla klíčová hra, kdy Roberto Ortega-Olmedo proměnil druhou brejkbolovou šanci a získat Kolářovo podání. Třetí mečbol už sedmadvacetiletý Španěl při svém servisu proměnil a zajistil si postup do osmifinále.

Roberto Ortega-Olmedo si zahraje v osmifinále s vítězem duelu Bonadio – Meden.