3:0
25:17
25:20
25:19
Češky potvrdily roli favoritek v souboji se Slovenskem a i potřetí v základní skupině Evropské lize zvítězily 3:0.

Při zápasech se Španělskem se vždy nevyvedl českému týmu úvod první sady. Dnes to ale bylo v úplném klidu od samého začátku zápasu. Češky se snadno dostaly do vedení a to udržovaly až do závěru první sady. Také hned v úvodu druhého setu se svěřenkyně Zdeňka Pommera odpoutaly od soupeřek a v dalším průběhu už nedaly slovenské reprezentaci šanci. Stejný průběh se opakoval také v závěrečné třetí sadě.

27:25
Čeští volejbalisté si v Evropské lize připisují první vítězství. Na domácí palubovce poráží Španělsko 3:1 na sety. První dva byly naprosto jednoznačné a Češi je získali naprosto suverénně. Ve třetím setu se ale domácím volejbalistům vůbec nepovedl vstup a po celou dobu tahali za kratší konec. Nakonec padli. I ve čtvrté sadě byli Španělé stále v náskoku, ale český tým výbornou koncovkou skóre otočil a může se tak radovat z prvních tří bodů do tabulky a dotahují se tak na svého soupeře.

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.