7:5
koniec udalosti
Michal Šmejda musel bezpodmínečně vyhrát, aby si udržel šanci na postup do semifinále. A to se mu podařilo, přestože proti favoritovi Maškovi po většinu času tahal za kratší konec provazu. Klíčový moment střetnutí přišel za stavu 0:2, kdy Mašek ani na devět šipek nedokázal leg uzavřít, čehož Šmejda využil ke snížení. Za stavu 5:5 pak sebral soupeři podání, které si s přehledem postrážil, vykolejený Mašek poslední leg vůbec nezvládl. Pro postup nyní Šmejda potřebuje, aby Barbořák nebo Sedlák prohrál.
4:7
koniec udalosti
Dan Barbořák si tedy připisuje druhou prohru v řadě, když dnes nestačil na dobře hrajícího Davida Píska. Ten naopak vyhrál podruhé za sebou a momentálně se posunul na šesté místo neúplné tabulky.

Průměry hráčů: 85.26:87:20
140+ hodů: 6:10
Nejvyšší zavření: 100:56
7:2
koniec udalosti
Je rozhodnuto. Michal Ondo si připisuje již šestou prohru v řadě a zůstává na posledním místě tabulky. Naopak Vítězslav Sedlák si ze svého obývacího pokoje zařídil jistý postup dál, do nejlepší čtyřky turnaje. Nutno podotknout, že Sedlák byl lepším hráčem, Ondo několikrát nedokázal zavřít, čehož jeho soupeř využíval.
4:7
koniec udalosti
Toto je tedy ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u šipek zase někdy příště.