Vítěz: N. Krivák (na body)
koniec udalosti
Hned v úvodu jsme viděli vyrovnaný zápas. Krivák byl aktivnější v úvodu, poslední kolo však patřilo soupeři a to stačilo k tomu, že se muselo uskutečnit extra kolo. V něm se ukázala lepší Krivákova fyzička a ta nakonec rozhodla. Vítězem a postupujícím do semifinále se tak stal Nikolas Krivák.
Vítěz: L. Eliáš (na body)
koniec udalosti
Máme tu první překvapení večera. Lukáš Eliáš předvedl skvělý výkon, nedal svému vyššímu soupeři prakticky žádnou šanci, za pomoci skvělé fyzičky předvedl množství takedownů a také jeden knockdown. Jasná výhra 3:0 na body a Lukáš Eliáš postupuje do semifinále slovenské části pyramidy do 90 kg.
Vítěz: M. Zátorský (na body)
koniec udalosti
Michal Zátorský předvedl dokonalý výkon, kde zužitkoval své zkušenosti z boxu a také to, jak se v Oktagon Fighting Academy zlepšil v MMA. Svého soupeře doslova přejel, po bodech 30:23, 30:23 a 30:24 vyhrál 3:0 na body a může se radovat z postupu do semifinále.
Vítěz: J. Tutura (corner stoppage)
koniec udalosti
Jednoznačný zápas ze strany Juraje Tutury, který soupeře k ničemu nepustil, zasypával jej tvrdými lokty i koleny, došlo na několik počítání a to poslední už roh Samuela Daňka ukončil. Do semifinále pyramidy do 80 kg. se tak probojoval favorit utkání, Juraj Tutura.
Vítěz: D. Farkaš (na body)
koniec udalosti
No... Dalo by se říct, že tenhle zápas by si zasloužil extra kolo, nicméně rozhodčí to viděli jinak. Možná své sehrály i dva kopy do slabin, každopádně na body to bodoví viděli jasně 30:27 a tedy 3:0 pro Denise Farkaše. Ten tak postupuje do semifinále slovenské pyramidy do 80 kilogramů.
Vítěz: M. Novák (na body)
koniec udalosti
Je rozhodnuto, extra kolo nebude. Rozhodčí byli jednoznační, určili výsledek 3:0 po bodech třikrát 30:28. Marco Novák si připisuje vítězství, o kterém rozhodlo zejména druhé kolo, které pro něj bylo nejlepší. Favorit si tak připsal výhru a postupuje do semifinále slovenské části pyramidy do 70 kilogramů.
Vítěz: V. Čepo (TKO)
koniec udalosti
Vítěz: V. Čepo (TKO)
Vítěz: D. Tripšanský (na body)
koniec udalosti
Tento duel byl jednoznačně v režii Denise Tripšanského, který byl od úvodních vteřin o poznání aktivnější. Díky své aktivitě tlačil soupeře k pletivu, což mu vyhovovalo natolik, že sám přidal několik zásadních úderů. Spišskému se dlouhou dobu nedařilo najít recept, neustále totiž útočil pouze do krytu. Třetí kolo navíc nabídlo několik pokusů o takedown, Tripšanský si nakonec připsal jeden úspěšný.
Vítěz: R. Paradeiser (na body)
koniec udalosti
Vítěz: R. Paradeiser (na body)
Vítěz: E. Tlkanec (TKO)
koniec udalosti
Vítěz: E. Tlkanec (TKO)