Je konec! Rusko západ zvládlo, když porazilo Litvu 29:27.
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera.
31:23
(17:11)
Srbsko – Ukrajina 31:23 (17:11)
Nejvíce branek: Kukić 7, Radivojević 5/2, Djukić 4/2, Šotić 3 – Horiha 6, Kasaj 3. Rozhodčí: Jørum, Kleven (NOR). Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/0. Vyloučení: 2:6.
28:26
(14:11)
Tomáš Mrkva byl po zásluze vyhlášený nejlepším hráčem zápasu. Dnes jasně ukázal, že ne náhodou po sezoně přestoupí do Kielu, kde se potká s trenérem Filipem Jíchou a obranářem Pavlem Horákem.
30:21
(18:10)
To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou.
22:27
(11:13)
Tímto se s vámi loučím a těším se u dalších přenosů z evropského šampionátu. Nashledanou.
28:31
(10:13)
Zápas je u konce. První dva body do tabulky skupiny B si přidají Nizozemci. Ti celý druhý poločas docela ovládali, ovšem v posledních osmi minutách se jim přestalo dařit a dovolili soupeři snižovat a nakonec dokonce srovnat. Poslední dvě minutky jim ale vyšly, dokázali ještě třikrát vsítit a nakonec tedy vyhrávají o tři branky! Hráčem utkání byl zvolen jedenáctigólový Kai Smiths.
35:25
(15:11)
Nórsko – Slovensko 35:25 (15:11)
Najviac gólov: Thorsteinsen Toft 5, Tönnesen 4, Solstad 4 – T. Urban 6/3, J. Prokop 5, Smetánka 3/2. Rozhodca: Arthur Brunner, Morad Salah (vš. SUI). Sedemmetrové hody: 1/0 – 6/5. Vylúčenie: 5:2.