2:2
(0:1)
koniec po penal. (3:2)
53. Chramosta, 80. Singhateh – 6. Suleiman, 90+4. Mbodji
56. Kozel (trenér) (JAB), 78. Zorvan (JAB), 83. Mihelak (JAB), 88. Jawo (JAB) – 83. Kušej (SLA), 88. Mbodji (SLA)
56. Kozel (trenér) (JAB), 78. Zorvan (JAB), 83. Mihelak (JAB), 88. Jawo (JAB) – 83. Kušej (SLA), 88. Mbodji (SLA)
0:0
(0:0)
koniec po penal. (4:2)
14. Buryán (MBL), 22. Hybš (MBL), 80. Lehký (MBL), 90. Majer (trenér) (MBL) – 47. Mercado (SPA), 55. Mannsverk (SPA), 101. Sochůrek (SPA), 105+1. Grimaldo (SPA), 115. Ryneš (SPA)
SK
CZE
PL
EN
HU
RU
Hokej
Futbal
Florbal
Hádzaná
Tenis
Basketbal
Hokejbal
Hosté reagovali nasazením Tomáše Chorého a hru samozřejmě zjednodušili. Jablonec se velmi dobře bránil a pošilhával po postupu. Nicméně v nastavení se nedohodl obránce s Mihelakem a Mbodji snadno do prázdné brány rozhodl o tom, že půjdeme do prodloužení.
V něm byla Slavia zprvu lepší a bylo evidentní, že ji povzudila vyrovnávací trefa. Nicméně branku vstřelil Jablonec. Singhateh podtrhl, že hrál velký večer a střelou o rozbitý trávník překonal Markoviče. Každopádně po zhruba osmi minutách VAR zjistil, že byli domácí v těsném ofsajdu a branka byla odvolána.
Ve druhém prodloužení se už jelo na morál a vůle. Hráče na obou stranách braly křeče. Zápas dospěl do penalt. V nich jako první nedal Filip Novák, ale jelikož dva hráči Slavie překopli bránu a pokutový kop Kušeje vyrazil Mihelak tak Jablonec přece jen urval postup mezi čtyři nejlepší.