Bordeaux – Monaco 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Montpellier 0:0 (kon.) | Toulouse – Marseille 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
HSC Montpellier
cz Nedeľa 24.11.2019, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:19. (19:03:11)

Za mírného pískotu publika končí představení, které nabídlo naprosté minimum zajímavých momentů a utkání tak zaslouženě končí bezbrankovou remízou.

Oba týmy měly po dvou dobrých příležitostech, nedokázaly je proměnit a body se tak v Saint-Étienne dělí.

Domácí se na pátém místě dotahují na Bordeaux a Marseille, tým z jihu Francie ale ještě disponuje večerním zápasem v Toulouse k dobru, Montpellier se posouvá na šestou příčku o dva body za tuto trojici.

90+4

90+3
    Nastavený čas se odehrává jen ve středu hřiště, utkání směřuje k bezbrankové remíze.

90+2
    Žlutou kartu dostává Florent Mollet (Montpellier HSC).

90+1
    Rozhodčí Schneider oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90
    Domácí ještě mohli rozhodnout! Benkhedimovu přihrávku před brankou ve výborné pozici promáchl Nordin, dobíhající Trauco pak z druhé vlny střílel jen za branku!

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Junior Sambia.

89
    Youssoufův nákop do pokutového území letěl zcela mimo dosah jeho spoluhráčů.

88
    Saint-Étienne se přesunulo s míčem na útočnou polovinu, domácí se ještě pokusí zahrozit.

86
    Velmi nepovedené centry Molleta se Savanierem, domácí se bezpečně ubránili.

84
    Domácí vybojovali rohový kop, i po něm ale nadále čekají na svoji vůbec první střelu ve druhém poločasu.

83
    Po střetu s Correiou zůstává na trávníku ležet Pedro Mendes, hostující obránce ale nakonec nebude potřebovat ošetření.

82
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Edmilson Indjai Correia.

80
    Mollet se pokusil přenést hru na pravé křídlo, kam si nabíhal Souquet, k míči ale měl daleko.

80
    Hosté vycítili příležitost a hýří aktivitou, jsou usazeni na útočné polovině a snaží se znovu najít cestu před Ruffierovu branku.

78
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Florent Mollet.
    77. Proti Labordemu se vyznamenal brankář Ruffier!

77
    Přeci jen jsme se dočkali obrovské šance! Delort přesným centrem našel Laborda, jehož hlavičku neuvěřitelným způsobem vyráží brankář Ruffier! Ten teď chytil takřka čistý gól!

Tomáš Kohlmann

Góly:

Karty:   26. Youssouf (SET), 28. Perrin (SET), 54. Trauco (SET) – 21. Mendes (MON), 61. Congré (MON), 90+2. Mollet (MON)

Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:19.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Moukoudi, Perrin (C), Kolodziejczak – Honorat, Youssouf, M. Camara, Trauco – Boudebouz (60. Benkhedim) – Bouanga (82. Correia), Nordin.
    Náhradníci: Moulin – Aholou, Palencia, M'Vila, Dioussé, Correia, Benkhedim.

HSC Montpellier: Rulli – Souquet, Mendes, Hilton (C), Congré, Oyongo – Le Tallec, Chotard, Savanier (89. Sambia) – Laborde (78. Mollet), Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Camara, Mollet, Ristić, Sambia, Škuletić, Vidal.

Rozhodca: Schneider – Zitouni, Corbet