Augsburg – Mainz 2:1 (kon.) | Dortmund – Düsseldorf 5:0 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:0 (kon.)
Mönchengladbach – Bayern 2:1 (kon.) | Lipsko – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 2:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
1. FSV Mainz 05
cz Sobota 07.12.2019, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Od nás je to vše, děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek soboty. (17:29:40)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:14.

Druhá půle přinesla už jen jednu branku, když domácí v 65. minutě díky proměněné penaltě otočili skóre a těsný náskok uhájili až do závěrečného hvizdu. Je pravda, že jejich soupeř toho směrem dopředu moc nepředvedl a na Koubka nešal ve druhém poločase žádná střela.

90+4

90+3
    Po faulu sice musí balón odevzdat, ale dlouho se už hrát nebude.

90+2
    Mohuči se v útoku nedaří, nyní přichází o míč a odkop od brány obstará český gólman Koubek. Jeho tým si jde pro vítězství.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Philipp Max rozehrál standardku z levé strany hodně nepřesně a nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

88
    Žlutou kartu dostává Tin Jedvaj (FC Augsburg) a to za ukázkový šlapák Ádámu Szalaiovi.

87
    Nepřesný nákop končí u Koubka, který si šel pro míč a rychle jej zastavil svými rukavicemi.

85
    Koubek vyběhl ven ze své brány a volný míč ukryl včas do rukou před dobíhajícím protihráčem.

83
    Hosté míč odvrátili, avšak domácí byli hned zpátky a do zakončení se dral Marco Richter, který v malém vápně upadl, ale hlavní arbitr ihned ukázal, že tohle pískat nebude.

83
    Další rohový kop pro Augsburgu, který je tak nastěhovaný u soupeřovy svatyně.

82
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Sergio Córdova.

80
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Aaron Martín, přichází Ádám Szalai.

79
    Zentner si pohlídal centrovaný balón z pravé strany a uklidil jej do rukavic.

78
    Jeden z fotbalistů Mohuče se snažil střílet z velké dálky, ale trefil jen protihráče, který k němu rychle přiběhl.

76
    Koubek však nemusel žádnou složitou situaci řešit a balónu se zmocnili jeho spoluhráči.

75
    Hostující tým rozehraje rohový kop.

Petr Frömel

Michal Břuchanský

Góly: 41. Richter (Niederlechner), 65. Niederlechner (pen.) – 15. Öztunali (Quaison)

Karty:   28. Vargas (AUG), 88. Jedvaj (AUG) – 44. E. Fernandes (MAI), 59. Quaison (MAI)

FC Augsburg: Koubek – Lichtsteiner (69. Uduokhai), Gouweleeuw, Jedvaj, Max – R. Khedira (26. Morávek), Baier (C) – Jensen (82. Córdova), Vargas – Niederlechner, Richter.
    Náhradníci: Luthe – Iago, Córdova, Gregoritsch, Morávek, Sarenren-Bazee, Schieber, Uduokhai, Pedersen.

1. FSV Mainz 05: Zentner – St. Juste, E. Fernandes, Niakhaté (C) – Öztunali, Malong, Boëtius, Barreiro (46. Brosinski), Aaron Martín (80. Szalai) – Onisiwo (46. Awoniyi), Quaison.
    Náhradníci: F. Müller – Awoniyi, Brosinski, Burkardt, Gürleyen, Hack, Maxim, Pierre-Gabriel, Szalai.

Rozhodca: Schmidt – Günsch, Schüller

Diváci: 26950