Boston – Columbus 1:2 (po pr.) | Buffalo – Edmonton 3:2 (po pr.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (kon.)
NY Islanders – NJ Devils 1:2 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 2:3 (po pr.) | Ottawa – Florida 3:6 (kon.)
Winnipeg – Toronto 3:6 (kon.) | Calgary – NY Rangers 4:3 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.)
Colorado – St. Louis 7:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 7:5 (kon.) | Vegas – Philadelphia 5:4 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:4 (4:2, 1:1, 0:1)
Philadelphia Flyers
cz Piatok 03.01.2020, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:50:27)

Philadelphia Flyers: 38.

Golden Knight zvládli infarktový závěr, kdy se díky vlastním chybám dostali až do situace, že bránili těsné vedení ve třech, proti šesti útočícím hráčům soupeře... v tu chvíli ale odvedl skvělou práci gólman Marc-Andre Fleury, podpořenou dobrou prací obránců. Celkově to dnes byl, ze strany domácích, velmi dobrý zápas a byť třetí třetina patřila hostům, zaslouží si domácí výhru přece jenom o něco více, vzhledem k předchozím dvou třetinám.

59:41
    Ve čtyřech se již domácí bráníc úspěšněji a vyhazují kotouče ze třetiny.

59:14
    Domácí jsou již ve čtyřech, navíc Nick Holden (Vegas) vyhazuje kotouč ze třetiny.

59:09
    Marc-Andre Fleury (Vegas) má puk ve své lapačce a přerušuje hru, navíc do návratu Smitha již zbývají poslední vteřiny!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Letci v útočném pásmu, v šesti proti třem bránícím borcům.

58:35
    Více si to již domácí sami zkomplikovat nemohli... ve třech se nyní budou urputně bránit proti dvojnásobné přesile.

58:31
    A nyní ještě těžší, protože Deryk Engelland (Vegas) kroščekoval Jakuba Voráčka a domácí jdou do tří!

58:27
    Golden Knights ve čtyřech proti šesti útočícím hráčům, to bude hodně těžké pro domácí ubránit těsné vedení.

58:15
    Hosté vyhráli vhazování a udrželi tak útočné pásmo.

58:06
    Oddechový čas pro hosty a hned poté to hosté zkusí v šesti proti čtyřem, branka zůstane prázdná.

58:01
    Claude Giroux (Philadelphia) znovu z levé strany neprostřeluje Fleuryho, který předvedl další parádní zákrok.

57:38
    Brayden McNabb (Vegas) vyhazuje kotouč až k brance Philadelphie.

57:25
    Vhazování po pravici Fleuryho, Letci nemohli dostat lepší dárek, než v samém závěru třetí třetiny přesilovou hru!

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 9. Theodore (Stastny), 11. Pacioretty (Stastny, Theodore), 12. Merrill (N. Roy), 18. Pacioretty (Mark Stone), 30. Glass (Carrier) – 8. Giroux (Voráček, Couturier), 15. Konecny, 33. Couturier (Niskanen, Provorov), 41. Couturier (Giroux, Provorov)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Hague, Engelland – Tuch, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Carrier, Stastny, Glass – Merrill, N. Roy, Reaves.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Gostisbehere, Braun, Sanheim, P. Myers – Giroux, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Konecny – Farabee, Laughton, Pitlick – M. Raffl, M. Vorobjov, Stewart.

Rozhodca: Rank, L’Ecuyer – Fournier, Gibbons

Diváci: 18 415