Tampa Bay – Vancouver 9:2 (kon.) | Florida – Arizona 2:5 (kon.) | Washington – Ottawa 6:1 (kon.)
Carolina – Philadelphia 5:4 (po pr.) | NJ Devils – NY Islanders 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Montreal 4:3 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.)
Chicago – Calgary 1:2 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:4 (kon.)
New Jersey Devils
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
New York Islanders
cz Streda 08.01.2020, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

Z tohoto zápasu je to vše. S konstatováním, že hokejisté New Yorku Islanders vyhráli na ledě New Jersey 4:3 po prodloužení se s vámi loučíme. Děkujeme za pozornost, na viděnou. (03:52:11)

Hity: 18 – 21

Hokejisté New Yorku Islanders porážejí v prodloužení New Jersey Devils 4:3 a oplácejí soupeři pět dnů starou porážku z vlastního ledu. Hosté dvakrát vedli, přesto se domácí dostali v 52. minutě po využití jediné přesilovky v utkání do vedení. Ani New Jersey však hubený náskok neudrželo, a tak se šlo na atraktivní disciplínu tři na tři. V té měli nejprve převahu domácí, nebezpečně působil na ledě i Pavel Zacha, druhá polovina prodloužení ovšem patřila hokejistům Islanders, kteří nakonec 51 vteřin před sirénou rozhodli o svém triumfu. Přesnou střelou do šibenice se prosadil Anders Lee.

64:09 Anders LEE - 3:4

64:09
    Islanders právě vstřelili branku!
    Na samostatné nájezdy nakonec nedojde! Devon Toews posunul od pravého mantinelu kotouč na vrcholek kruhu pro vhazování, odkud vypálil ANDERS LEE přesně do vzdálenějšího horního růžku branky. Asistence: Devon Toews a Mathew Barzal.

64:00
    Ohlášena poslední minuta prodloužení.

63:27
    Bekhendové zakončení Brocka Nelsona se neujalo, New Jersey následně dostává kotouč do bezpečí.

62:59
    Ďáblové se dostali do přečíslení tři na jednoho, ztroskotali ale na skvělém Greissovi!

62:30
    Islanders se konečně dostali do pásma domácích, Jordan Eberle byl ale tísněn protihráčem, a tak útočnou třetinu opustil.

61:22
    New Jersey je v prodloužení tři na tři jednoznačně lepším týmem. Thomas Greiss si teď připsal další zákrok.

61:06
    Tentokrát pálil po Zachově přihrávce z nápřahu Nikita Gusev, jeho tvrdá rána proletěla vedle levé tyčky.

60:30
    Pavel Zacha si povyjel zpoza obránce a vystřelil, Thomas Greiss jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

60:01

Střely na branku: 33 – 39

Poslední dějství nabídlo po jedné brance na každé straně. Nejprve se z jediné přesilové hry v utkání prosadil Palmieri, jenž poslal New Jersey poprvé v duelu do vedení, o necelé tři minuty později ale prostřelil Blackwooda od modré čáry Kühnhackl a nasměroval souboj do prodloužení.

60:00

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 9. P. K. Subban (Wood, Street), 39. Hischier, 52. Palmieri (Hischier, Severson) – 4. Cizikas (M. Martin, Komarov), 11. Eberle, 55. Kühnhackl (Dal Colle), 65. Lee (D. Toews, Barzal)

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – P. K. Subban, A. Greene, Vatanen, Severson, Müller, Butcher – Palmieri, Hischier, Simmonds – N. Gusev, Zajac, Coleman – Wood, Zacha, J. Boqvist – Hayden, Street, Rooney.
    New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk, Dobson – Jo. Bailey, Barzal, Beauvillier – Eberle, B. Nelson, Lee – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle – Komarov, Cizikas, M. Martin.

Rozhodca: Charron, Lambert – Mills, Nagy