Chabarovsk – Kazaň 2:3 (0:2 po s.n.) | Red Star Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po s.n.) | Barys – Ufa 5:3 (kon.)
Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Jekaterinburg 3:1 (kon.) | Novgorod – Soči 2:1 (po pr.)
CSKA Moskva – Dinamo Minsk 5:1 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:0 (kon.) | Viťaz – Helsinki 2:3 (kon.)

Petrohrad právě vstřelil branku!
    A další rychlý zásah domácího celku! Petrohrad dokázal udeřit i z protiútoku. Do úniku se dostal JEVGENIJ KETOV, který se tělem natlačil před obránce a poslal puk mezi betony brankáře! Asistence: Anton Bělov, Maxim Karpov.
    51:35 Vladimir E. Tkačjov - 2:0

51:35
    Nyní už ale Petrohrad svou početní převahu využívá a odskakuje na rozdíl dvou branek! VLADIMIR E. TKAČJOV dostal přihrávku na levý kruh a střelou do protipohybu nedal gólmanovi šanci! Asistence: Lukas Bengtsson, Vasilij Tokranov.

51:00
    Další komplikace za Rigu! Hosté budou hrát ve třech! Dvě minuty za zdržování hry dostává Nerijus Ališauskas.

50:05
    Jarno Koskiranta si nabruslil na krásnou přihrávku před branku Rigy, jenže v těžké pozici se nedokázal adekvátně natočit a minul branku!

49:36
    Petrohrad si zahraje přesilovou hru! Batna dostává dvě minuty za podrážení.

42:19
    Riga si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Kablukov.
    34:10 Jori LEHTERÄ - 1:0

34:10
    Domácí Petrohrad se nakonec dostal! Favorizovaný celek se dostal do přečíslení. Vladimir E. Tkačjov skvěle projel do útočného pásma, bekhendem přihrál mezi kruhy a dojíždějící JORI LEHTERA poslal kotouč pod břevno! Asistence: Vladimir E. Tkačjov, Igor Ožiganov.

26:34
    Domácí hráči už zvedali ruce nad hlavu, jenže Voris se roztáhl na brankovišti a s vypětím všech sil udržel kotouč před brankovou čárou!

22:53
    A tlak domácího celku vyústil v přesilovku! Kristofer Berglund dostává dvě minuty za vysokou hůl.

17:37
    Další přesilová hra pro hostující Rigu! Domácí střídačka dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:47
    Také lotyšské mužstvo si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Ivan Morozov.

00:25
    Domácí celek si hned v úvodu zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostáv Carter Ashton.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 35. Lehterä (Tkačjov, Ožiganov), 52. Tkačjov (Bengtsson, Tokranov), 52. Ketov (Belov, Karpov)

SKA Petrohrad: Hellberg (Melničuk) – Belov, Bengtsson, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Tkačjov, Švec-Rogovoj, Jakupov – Kablukov, Ketov, Karpov – Koskiranta, Lehterä, Kuzmenko – Glotov, Ivan Morozov, Marčenko.
    HC Dinamo Riga: Voris (Liepins) – Mamčics, Marshall, Ališauskas, Balinskis, Berglund, Ďaloga, Gimajev – Ashton, Gegeris, Berzinš – Slepec, Protapovič, Setdikov – Rēdlihs, Džerinš, Lipsbergs – Trastašenkovs, Gillies, Meija – Batna.

Rozhodca: Lavrentěv, Fatějev – Golovljov, Savenkov

Diváci: 11 937