Luleå – Frölunda 1:3 (kon.) | Hradec Králové – Djurgården 3:0 (kon.)
Mountfield HK
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Djurgårdens IF
cz Utorok 14.01.2020, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Play-off Ligy majstrov • Semifinále

58:15
    Hradečtí hasili hostující šanci faulem a je tu další trestné střílení pro Djurgården! Radim Šalda i Filip Pavlík se provinili hákováním a zatímco za Šaldův trest je nařízen právě trestný nájezd, Pavlík si poté ještě odpyká dvě minuty na trestné lavici.

56:25
    Trest za hrubost vyfasoval Marcus Högström a Mountfield tak hraje v přesilové hře.

52:09
    Adam Kubík se provinil hákováním a je nařízeno trestné střílení!

18:53
    Za vysokou hůl už na trestné lavici sedí William Eklund, Hradec tak bude hrát v závěru třetiny početní výhodu.

04:32
    Jacob Garrison hasil rychlou hradeckou akci nedovoleným bráněním a už je na trestné lavici, přesilovku si zahrají také domácí.

01:58
    První přesilovku zápasu si zahrají hosté, protože Mislav Rosandič se ve středním pásmu dopustil podrážení.

Klára Petrásková

Góly a asistencie: 21. Lev (Chalupa), 43. Nedomlel, 52. Jergl

Mountfield HK: Mazanec (Lukeš) – Čáp, Cibulskis, F. Pavlík (A), Šalda, Nedomlel (A), Rosandić, Gaspar – Smoleňák (C), Cingel, Chalupa – Klíma, Lev, R. Pavlík – Jergl, Koukal, Perret – Dragoun, Kubík, Miškář – Morong
    Djurgårdens IF: Svedberg (Rheyneuclaudes) – Alsing, Nilsson, Högström, Pettersson (A), Garrison, Hultström, Johansson – Strandberg, Josefson (C), Eklund – Axelsson, Berglund, Holtz – Ågren, Haga, Östman – Eriksson (A), Wandell, Bergfors – Falk

Rozhodca: Nikolić (AUT), Stano (SVK) – Ondráček, Hynek (oba CZE)

Diváci: 6 161
    07.01.2020
    Djurgården - Hradec Králové 1:3

Góly a asistencie: 3. Possler (Alsing) – 5. Nedomlel (Koukal), 23. Chalupa (Nedomlel, Perret), 50. Chalupa