HC Slovan – Košice 6:1 (kon.) | Budapešť – Nové Zámky 3:4 (po pr.)
MAC Budapešť
3:4 (0:0, 3:2, 0:1 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
Utorok 14.01.2020, 19:00 • Ice rink MAC (Budapešť) • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

Domáci dnes dokázali stratiť vedenie 3:1, keď najprv Nové Zámky vyrovnali na samom závere a následne perfektným spôsobom rozhodli o osude zápasu v predĺžení. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (21:41:42)

63:16 POSPÍŠIL - 3:4

63:16
    HC Nové Zámky dali gól!
    Gól strelil TOMÁŠ POSPÍŠIL, ktorý nádherným spôsobom rozhoduje o osude dnešného zápasu. Najprv si pekne položil brániaceho hráča a následne si vychutnal aj samotného brankára. Asistencie: Marek Drtina, Václav Stupka.

62:59
    Obrovská trma vrma pred bránkou Nových Zámkov, ale napokon sa Budapešti nepodarilo streliť víťazný gól.

62:32
    Bajtekove zakončenie končí v moci Bernarda a máme tu tak prvé prerušenie predĺženia.

61:57
    Do rovnakého brejku išli aj hostia, ktorí pochodili rovnako.

61:22
    Terbócs sa v brejku 2 na 1 ulakomil na zakončenia a napokon bránku súpera netriafa.

61:19
    Prvá minútka predĺženia ubehla ako voda.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Hosťom sa na úplnom konci riadneho hracieho času podarilo stretnutie poslať do predĺženia, a tak uvidíme hru 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:08
    Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (McNally – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Pavúk – 2 min., hrubosť).
    58:50 STUPKA - 3:3

58:50
    Gól strelil VÁCLAV STUPKA, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou tento duel posiela minimálne do predĺženia. Asistencia: Radim Hruška.

58:22
    Strech je už na ľadovej ploche, a tak sa musí rýchlo dostaviť k vykonávaniu defenzívnej činnosti.

57:23
    Domáci sa oslobodili, a tak prečkali prvú minútu oslabenia bez ujmy.

56:58
    Trma vrma pred bránkou Budapešti gólom nekončí. Andreas Bernard celú situáciu vyriešil vo svoj prospech. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

56:22
    Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Strech – 2 min., hákovanie).

Matúš Macháč

Góly a asistencie: 26. Terbócs (Orban, Orbán), 37. Bodó (Sofron, Orban), 38. Orban (Bugár, Bodó) – 30. Hatala (Ordzovenský, Pospíšil), 40. Ordzovenský (Stupka, Pospíšil), 59. Stupka (Hruška), 64. Pospíšil (Drtina, Stupka)

MAC Budapešť: Bernard (Halász) – McNally, Pozsgai, Carlisle, Orbán Bl., Garát, Fejes, Bugár, Loczi – Klempa, Langkow, Sofron – Orban Br., Strech, Terbócs – Kreisz, Pitt, Bodó – Szücs, Majoross, Szigeti
    HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Vyžinkár) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Jurík, Holovič, Obdržálek – Andrisík, Fábry, Števuliak – Rogoň, Hruška, Mikula

Rozhodca: Výleta, Tvrdoň – Jurčiak, Krajčík – Jonák