Neapol – Perugia 2:0 (kon.) | Lazio – Cremonese 4:0 (kon.) | Inter – Cagliari 4:1 (kon.)
SSC Neapol
2:0 (2:0)
Perugia Calcio
cz Utorok 14.01.2020, 15:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Taliansky pohár • Osemfinále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:18:34)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:19.

Je dobojováno! Neapol splnila povinnost a v osmifinále národního poháru postoupila přes druholigovou Perugii výsledkem 2:0. Svěřenci Gennara Gattusa nedali ze hry ani jeden gól, o všem podstatném rozhodly pokutové kopy, které s přehledem proměnil Lorenzo Insigne. Účastník druhé nejvyšší soutěže mohl snížit těsně před přestávkou, jenomže Iemmello třetí penaltu v zápase nedal.

90+3

90+3
    Insigne byl doslova odhozen na levé straně. Poslední standardní situaci rozehráli domácí v čele s Insignem nakrátko, aby neriskovali ztrátu balónu.

90+2
    To už se rozběhla druhá minuta nastaveného času, který by měl dohromady trvat 180 vteřin. Konaté se mezitím dopustil faulu na Allana.

90+1
    Callejónův pas do druhé vlny doletěl až na Elmase, jehož dalekonosný pokus bez přípravy Fulignati uprostřed branky jednoduše zastavil.

90
    Hosté proti zformované obraně vymysleli jen neadresný Falzeranův centr. David Ospina už je velice blízko vychytané nule.

89
    Insigneho přihrávku určenou pro Llorenteho vystihl Falasco, který se pokusil vyvézt míč do středu hřiště a přitom byl jednoznačně faulován.

88
    Z pohledu nezaujatého diváka škoda, že Iemmello na konci první půle zahodil pokutový kop. V opačném případě by druhá půle určitě byla mnohem atraktivnější.

86
    Centr letěl na zadní tyč, jenže ještě před tou si balón ze vzduchu zkušeně stáhl David Ospina.

85
    Amara Konaté dostal míč na Falzerana, z jehož sraženého centru z pravé strany resultuje hostující rohový kop.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází 20 Piotr Zieliński, přichází Allan.

83
    Další projektil vzešel z kopačky Insigneho, ale obranná linie Perugie balón k brankáři Fulignatimu nepropustila.

82
    Domácí překombinovanou akci ukončil střelou z nějakých sedmadvaceti metrů Elmas, ovšem Fulignati dokázal míč vyrazit.

80
    Další z mnoha střel Perugie z úctyhodné vzdálenosti. Ani stoper Nicola Falasco prostor mezi tyčemi o kousek netrefil.

79
    Od Neapole je to v posledních dvaceti minutách hodně odchozené, a tak se není co divit, že se z tribun občas ozve nespokojený pískot.

78
    Demme zaváhal kousek před vlastním vápnem, ovšem volný míč si hned vzápětí sebral jednatřicetiletý gólman Ospina.