Maria – Vondroušová 0:2 (kon.) | Pera – Strýcová 2:0 (kon.)
7 6
Barbora Strýcová
0
6 3
cz Utorok 14.01.2020, 04:36 • Match court 1, Adelaide (AUS) • WTA Adelaide - Adelaide International (tvrdý povrch) • 1. kolo
    2:0; 6:3 - Bernarda Peraová

6:3
    Na rozdíl od prvního setu, Peraová nyní dokázala doservírovat set a tedy zápas, čistou hrou!
    1:0; 5:3 - Bernarda Peraová

5:3
    Forhend Peraové končí přesně u boční lajny a Američanka má šanci doservírovat zápas do vítězného konce. V prvním setu měla dvě možnosti doservírovat set a ani jednu nevyužila.

2:1
    Peraová čistou hrou ztrácí podání a nepotvrdila předchozí brejk! No, jsem zvědavý, která z hráček jak první ztratí nervy v této začínající přetahované.

2:0
    Dvakrát se pokoušela od základní čáry prorazit soupeřku stojící u sítě, ale ani jednou se jí to nepodařilo a ztrácí podání!

8-6
    A ta smečí u sítě ukončuje první sadu a nakonec se dostává do vedení! I když nutno říci, že měla hodně velké štěstí.Dvakrát totiž mohla dopodávat zápas do vítězného konce. To nezvládla. Strýcová měla jako první ve zkrácené hře setbol, který však nevyužila. Nakonec Američanka využívá hned svůj první setbol ve zkrácené hře a ujímá se vedení!

6:6
    Strýcová zahrává do sítě a nevyužívá šanci jak ukončit první set!
    0:0; 6:6; 4-4 - Bernarda Peraová

4-4
    Perfektní výměna od obou stran. Lob Strýcové dopadl na čáru, Peraová dokázala odvrátit těsně za síť, kde česká hráčka pokazila snadnou smeč!
    0:0; 5:5 - Barbora Strýcová

5:5
    Po delší výměně dochází k těsnému autu a Bernarda Peraová na podruhé nedokázala doservírovat zápas. Česká hráčka vstala jako fénix z popela a může ještě zabojovat o první set!

40-40
    "To není možný co ona hraje", posteskla si nyní česká hráčka! Vítězný úder pro Američanku.

5:3
    Strýcová si bere jedno ztracené podání zpět a živí určitou naději na udržení se v prvním setu.
    0:0; 5:2 - Bernarda Peraová

5:2
    Avšak další možnost již Američanka využívá a prohozem si bere další podání soupeřky. Pokud nyní udrží své podání, zvítězí v prvním setu!
    0:0; 3:2 - Bernarda Peraová

3:2
    Peraová nakonec jako první dokázala využít nabídnutý brejkbol a ujímá se vedení 3:2! Strýcová byla zahnána do rohu a její poslední úder již nepřešel na druhou stranu dvorce!