3:2 (2:1)
Girondins Bordeaux
cz Štvrtok 16.01.2020, 20:55 • Stade du Hameau, Pau • Francúzsky pohár
    Obrovská a hodně spontánní radost fanoušků domácího Pau

Mizérie prvoligového Bordeaux pokračuje, když vypadlo i ze druhého francouzského poháru a Pau se postaralo o obrovskou senzaci. Fanoušci okamžitě zaplavili hřiště a oslavují postup domácího týmu, jako kdyby měli titul. Tři minuty před koncem prodloužení rozhodl střídající Mamadou Lamine Gueye. Konečný výsledek duelu s fantastickou tečkou. Pau FC 3 Girondins Bordeaux 2. (23:24:44)

120
    117. Mamadou LAMINE GUEYE - 3:2

117
    Pau právě vstřelilo branku!
    MAMADOU LAMINE GUEYE nyní využil tragické rozehrávky hostí a obrovské chyby v defenzivě Bordeaux, když si zpracoval míč na pravačku mezi třemi protihráči a přízemní střelou zpoza šestnáctky zamířil k levé tyči! Pau vede 3:2!

116
    Pau málem rozhodlo po centru ze standardní situace a hlavičce do předního pravého horního rohu brány, pískal se ale ofsajd! Skóre je 2:2.

114
    Zatímco útočné snažení Bordeaux nyní nestojí za nic, obrana Pau si zaslouží obrovskou pochvalu. Domácí pečlivě brání a navíc jsou schopni udeřit z protiútoku.

113
    Útočné snažení Bordeaux opět připomíná zpomalený film a čas pomalu ubíhá, a ubíhá, a ubíhá. Strašné.

112
    Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Quentin Daubin, přichází Lucas Laplace Palette.

112
    Problém je, že fotbalisté Bordeaux toho už mají plné zuby a jejich přechod do útoku je hodně pomalý.

111
    Bordeaux má ještě deset minut na to, aby potvrdilo své kvality a dokázalo se vyhnout penaltové loterii.

110
    Prodloužení nepřineslo žádnou příležitost, a pokud to takto půjde dále, penalty jsou případně nevyhnutelné.

109
    Domácí fotbalisté na pravém křídle vyrazili do rychlého protiútoku, jenže hosté ho včas zastavili.

108
    Bordeaux v úvodu prodloužení opět dostalo soupeře pod tlak, jenže centr z rohového kopu nic kloudného nepřinesl. Pau se může postarat o velkou senzaci.

106
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Maxime Poundjé, přichází Otávio Henrique Santos.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Úvodní poločas prodloužení zápasu sice začal náporem Bordeaux, jenže hosté se prosadit nedokázali, a tak by měla následovat rychlá výměna stran a druhý poločas nastaveného času. Skóre po poločase prodloužení na Stade du Hameau. Pau FC 2 Girondins de Bordeaux 2.

105
    První prodloužení skončilo.

105
    Hwang Ui-jo si na pravém křídle naběhl na prudkou kolmou přihrávku, kterou sice zpracoval, jenže v útoku nemohl pokračovat kvůli ofsajdu. Stav je stále 2:2.

Tomáš Reiner

Góly: 23. Name, 44. Jarju, 117. Gueye – 41. Maja, 82. Préville

Karty:   32. Daubin (PAU), 38. Name (PAU) – 76. Benito (BOR)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:12.
    Pau FC: Bertrand – Bury, Zahary, Kamissoko, Sadzoute – Name, Ndiaye (91. Ba), Daubin (112. Palette) – Sabaly (71. Gueye), Jarju, Bayard (78. Maisonneuve).
    Náhradníci: Guendouz – Diaby, Bansais, Palette, Ba, Maisonneuve, Gueye. Trenér: Bruno Irles.

Girondins Bordeaux: Poussin – Cafú (59. Briand), Jovanović, Mexer, Benito, Poundjé (106. Otávio) – Oudin, Aït Bennasser, Adli (59. Bašić) – Hwang, Maja (73. de Préville).
    Náhradníci: Costil – Briand, Koscielny, de Préville, Otávio, Baysse, Bašić. Trenér: Paulo Sousa.