Toronto – Calgary 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – LA Kings 4:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 1:4 (kon.) | Washington – NJ Devils 5:2 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Ottawa – Vegas 2:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 3:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – San Jose 4:0 (kon.)

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:34
    Radim Šimek (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:39 (05:36:29)

1. Philipp Grubauer (COL) 27 zák., 100%
    2. Cale Makar (COL) 1+0
    3. Matt Calvert (COL) 1+0

Colorado ukončilo svou šňůru čtyř porážek v řadě a potvrdilo roli favorita proti San Jose, které na svém ledě porazilo 4:0. V první a druhé třetině dali domácí shodně po dvou gólech a v závěrečné třetině si hlavně hlídali komfortní náskok. Obrovský podíl na vítězství má brankář Philipp Grubauer, který pochytal vše, co se dalo.

59:23
    Grubauer ukrývá na hrudi střelu Marleaua.

59:12
    Hosté se dál snaží alespoň o jeden gól. Ale řada jejich střel, stejně jako tato od modré, jde mimo tři tyče.

58:43

58:02
    Hosté vyhazují puk ze svého pásma.

56:43
    Colorado tak bude hrát minutu přesilovku 4 na 3 a minutu 5 na 4.

56:43
    Kane předvedl hodně pozdní dohrání soupeře a putuje na trestnou lavici.

55:43
    Tresty rozdány, může se pokračovat.

55:43
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nazem Kadri – 10 min. osobní trest).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 10 min. osobní trest).

55:43
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Stefan Noesen – 2 min., hrubost).

55:43
    Ve středním pásmu dochází k šarvátce, Landeskog srazil soupeře k ledu, prát se chce i Kadri, který se hádá s Thorntonem.

55:33
    Hosté v plném počtu. Zároveň je hra přerušena a nařízena komerční pauza.

54:52
    Domácí chtěli hrát prakticky až do kuchyně a to se jim vymstilo. Zpětná přihrávka na najíždějícího Calverta šla na brusle.

54:22
    Za zády Grubauera zazvonila tyč! Nečekaná šance Sharks v oslabení, ale ani teď to není gól.

54:09
    Dělovka z první od mantinelu se odráží od jednoho z hráčů San Jose do středního pásma.

53:38
    Začíná klasická přesilovka Colorada.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 1. Ničuškin (Burakovsky), 20. Makar (Kadri), 30. Graves (Kameněv), 33. Calvert (Bellemare)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Graves, E. Johnson, Girard, Zadorov, Cole – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Compher, Bellemare, Calvert – Nieto, Jost, Kameněv.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Dillon, E. Karlsson, R. Šimek, Vlasic, Ferraro – Labanc, Hertl, E. Kane – Meier, Suomela, Marleau – Sörensen, J. Thornton, Goodrow – Noesen, Kellman, M. Karlsson.