Boston – Vegas 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 2:4 (kon.) | Carolina – Winnipeg 4:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 3:0 (kon.) | Chicago – Florida 3:4 (kon.)

Daniel Vladař (BOS) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:31 (03:44:45)

1. David Krejčí (BOS) 1+1
    2. Jake DeBrusk (BOS) 1+0
    3. Jérémy Lauzon (BOS) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 37-29; Zablokované střely: 5-9; Vhazování: 55%-45%; Hity: 27-27; Přesilové hry: 0/5-1/2; Trestné minuty: 4-10.
    David Krejčí odehrál fantastický zápas a zařídil obrat Bostonu

Golden Knights sice v TD Garden dvakrát vedli, jenže poté náskok proti výrazně lepšímu Bostonu ani jednou neudrželi a v poslední třetině navíc přišel obrat Bruins. David Krejčí se prosadil z dorážky a k úvodní asistenci přidal vítězný gól. Boston porazil soupeře z Vegas i ve druhém vzájemném zápase a vyhrál obě dvě vzájemná střetnutí v letošní sezóně. Konečný výsledek utkání v TD Garden. Boston Bruins 3 Vegas Golden Knights 2.

59:29
    Shea Theodore vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě. Bruce Cassidy si vzápětí vyžádal oddechový čas.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:23
    Marc-André Fleury naskočil na střídačku a Golden Knights zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

56:29
    Dnešní utkání sleduje 17850 diváků.

55:31
    Nicolas Hague na levém křídle vypálil od modré čáry a Jaroslav Halák puk podržel v náručí. Po přerušení hry dostává prostor poslední krátká reklamní přestávka.

54:44
    Cody Eakin mohl vyrovnat střelou z pravého kruhu pro buly, jeho prudká střela zápěstím ale byla přizvednuta do ochranné sítě a Bruins si mohli oddechnout.

54:00
    Golden Knights se ocitli po inkasování třetího gólu pod obrovským tlakem a Marc-André Fleury si připsal v rychlém sledu tři zákroky. Vegas stále žije.
    52:18 David KREJČÍ - 3:2

52:18
    Bruins právě vstřelili branku!
    Brandon Carlo na pravém křídle vypálil od modré čáry a DAVID KREJČÍ puk ze vzduchu sklepával k ledu, hostující Marc-André Fleury sice předvedl spektakulární zákrok, když pak levým betonem zabránil už jistému gólu, proti následné dorážce českého útočníka byl ale bezmocný! Skóre činí 3:2. Asistence: Brandon Carlo a Danton Heinen.

51:57
    Táhlá střela Vegas byla přizvednuta do ochranné sítě a v TD Garden nyní probíhá krátká reklamní přestávka.

51:12
    William Carrier se ocitl v blízkosti pravé a poté levé tyče ve slibné šanci, jenže bránu nejprve minul a jeho druhý pokus skončil na výstroji Jara Haláka, který puk vyrazil.

49:32
    Vegas odpovědělo střelou z levého kruhu pro buly, Jaroslav Halák byl ale připraven a kotouč nadvakrát zastavil, když zasáhl lapačkou a poté ho zmrazil pod ní! Fantastický a důležitý zákrok.

47:46
    Bruins nepřesně rozehráli podél střídaček a pískalo se další zakázané uvolnění proti domácímu týmu.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 12. Lauzon (Krejčí, Kuhlman), 45. DeBrusk (Coyle, Halák), 53. Krejčí (Carlo, Heinen) – 2. Mark Stone (Schmidt), 31. Hague (Schmidt, Marchessault)

Boston Bruins: Halák (Vladař) – Carlo, Krug, McAvoy, Chára (C), Lauzon, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Kuhlman, Krejčí (A), Heinen – Bjork, Coyle, DeBrusk – Wagner, Kuraly, Blidh.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Engelland (A), Hague – R. Smith (A), Stephenson, Marchessault – Mark Stone (A), Stastny, Pacioretty – Tuch, Eakin, Nosek – Reaves, N. Roy, W. Carrier.

Rozhodca: Furman South, Marc Joannette. Čároví: Brad Kovachik, Ryan Daisy

Diváci: 17850