Skalica – Martin 1:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:2 (po pr.)
Žilina – Levice 1:2 (kon.) | Topoľčany – Bratislava Capitals 2:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
TSS GROUP Dubnica
Piatok 24.01.2020, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • Skupina A

Domáci pretrhli dlhu šnúru prehier, dnes zdolali zatiaľ nezdolného súpera a nové dresy pokrstili výhrou v predložení. Kto by to bol povedal po tom, čo sa na súpera dlho doťahovali. Dubnica mala výhru vo svojich rukách, nedokázala sa skoncentrovať na dôležitý záver a uhrať to vo svoj prospech. Každý bod sa však počíta. (20:08:39)

62:08
    Spišská Nová Ves dala gól!
    FABIAN sa presadil po krásnej krížnej prihrávke z úrovni bránkovej čiary a rozhodol tento zápas.

62:04
    Fabián sa snažil prestreliť braniacého hráča.

61:33
    Ondov to skúsil už dva krát, domáci sú v dobrej fáze a tlakom si vybojovali presilovku po podrazení. Sadol si Košecký.

60:11
    Dubnica vyrazila dopredu ako prvá, vzápätí Novák v črtajucom brejku stratil stabilitu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dubnica ešte dokázala súperovi podkúriť a pohrozili z niekoľkých šancí. Ideme do predĺženia, ktoré sa bude hrať 5 minút vo formáte 3x3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:54
    Gol bol doslova pretlačený do brány. Ani neviem ako to VARTOVNIK Všetko pretlačil, aj z bránou. Gol však platí a hráme ďalej.
    ASISTENCIA Chovan

Dnešné stretnutie sleduje 620 divákov.

58:32
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Homer – 2 min., krosček).

58:01
    Pár striel v priebehu pár sekúnd. Lakosil v pohotovosti.

57:54
    Domáci to skúšajú bez brankára

57:54
    Oddychový čas domácich.

57:40
    Novák v šanci, no urobil zbytočne jednu kľučku naviac a už je v objatí s Lantoším.

57:19
    Ďurina to ťahá sám a zbiera cenné sekundičky.

56:43
    Ondovi tento zápas chutí, vyslal tvrdú strelu, súper ju však vytečoval.

56:22
    Dubnica mohla zasa odskočiť na rozdiel 2 gólov Rabčan však nepriehľadnú situáciu zvládol. .
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 53. Vartovník (Fabián.), 59. Vartovník (Chovan), 63. Fabián (Vartovník) – 24. Ďuriš (Lantoš, Klimenta), 34. Chatrnuch (Kanaet)

HK Spišská Nová Ves: Brankári : Rabčan- Romaňák
    Chovanec- Havrilova Alevo, Matej, Ondov, Polomský, Nespala, Štrauch, Vartovník, Halasz, Findura, Fabián, Václav, Rosadič, Romaňák, Kover, Boldižár, Knižka, Chovan, Frič, Novák

TSS GROUP Dubnica: Brankári: Lakosil- Kutej
    Košecký, Plavecký, Chatrnúch, Hegyi, Kanaet, Lantoši, Homér, Matejka, Nemček, Trška, Hudák, Silchenko,Prna, Ďuriš, Švec, Jakubík, Dúžek

Rozhodca: Smerek, Janiga, Pribula