Lyon – Toulouse 3:0 (kon.) | Nantes – Bordeaux 0:1 (kon.) | Lille – Paríž 0:2 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:0)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 26.01.2020, 17:10 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

FC Nantes vypadlo více než padesát minut lépe než soupeř, jenže pak přišlo vyloučení Girotta a karta se rázem obrátila. Nantes dlouho oddolávalo tlaku soupeře, ale o osudu utkání rozhodl svou trefou útočník Briand v 86. minutě. Girondins Bordeaux připisuje tak důležité a hlavně cenné tři body. Mějte hezký večer. (19:02:13)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:14.

90+4

90+4
    Kader Bamba táhne zřejmě poslední útok FC Nantes.

90+3
    Pěkná kombinace domácích hráčů nenašla společného řešení v pokutovém území.

90+2
    Dennis Appiah ve středu hřiště získal míč pro FC Nantes.

90+1
    Briand udržel na kopačkách míč pro své spoluhráče.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

89
    Briand byl faulován při akci FC Nantes.

88
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Mahdí Abíd, přichází Abdoul-Kader Bamba.

87
    Tchouaméni okopává protihráče jak ředkvičky na zahrádce.
    86. Jimmy BRIAND - 0:1

86
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    na centr Mexera si před brankou dobře naběhl JIMMY BRIAND a potvrzuje pověst hráče, který si na gól umí počkat a v důležitém momentu to nezkazí, stejně jako teď – 0:1!