B. Bystrica – Košice | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Zvolen – Budapešť | 8:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 0:2 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | HC Slovan – Miškovec | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 2:1 (kon.) |
Žilina – SR 18 | 7:0 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Kometa Brno – Litvínov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Hradec Králové | 5:1 (kon.) |
Kladno – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Sparta Praha | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zlín – K. Vary | 5:6 (po pr.) |
CSKA Moskva – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Helsinki – Nižnekamsk | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Metallurg Magnitogorsk | 6:1 (kon.) |
Petrohrad – Novgorod | 4:3 (kon.) |
Atlantická divízia – Metropolitná divízia | 9:5 (kon.) | | | Centrálna divízia – Pacifická divízia | 5:10 (kon.) | | | Pacifická divízia – Atlantická divízia | 5:4 (kon.) |
koniec
Jokerit Helsinki
3:2
(2:2, 1:0, 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Jan Volf
Góly a asistencie:
5. Halme (Lehtonen, Pihlström), 13. Kontiola (Haapala), 26. Nicklas Jensen (Haapala) – 2. White (Z. Mitchell, Poriadin), 16. Berglund
Rozhodca: Beljajev, Naumov – Šalagn, Šišlo
Diváci: 8 302
Nepremenená penalta:
Jokerit Helsinki:
Kalniņš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lepistö, Lööv, Kivistö, Eronen – Joensuu, O'Neill, Regin – Haapala, Kontiola, Nicklas Jensen – Savinainen, Norman, Mäenalanen – Anttila, M. Niemi, Pihlström – Halme.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov, R. Murphy, Pajgin, An. Sergejev, Riasenskij, Aťušov – Enlund, Chajrullin, Berglund – Z. Mitchell, White, Poriadin – Šiksatdarov, Padakin, P. Kulikov – Černikov, Chafizov, Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov, R. Murphy, Pajgin, An. Sergejev, Riasenskij, Aťušov – Enlund, Chajrullin, Berglund – Z. Mitchell, White, Poriadin – Šiksatdarov, Padakin, P. Kulikov – Černikov, Chafizov, Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Beljajev, Naumov – Šalagn, Šišlo
Diváci: 8 302
Jokerit Helsinky – 24:44 – Mikko Lehtonen, finský obránce
Neftěchimik Nižněkamsk – 23:59 – Alexandr Bryncev, ruský obránce
David Sklenička – obránce Jokeritu, 1 střela na branku, ice time: 20:32
střely na branku: 23 – 16
Trestné minuty: 0 – 4
Vyhraná vhazování: 23 – 17
Zblokované střely: 3 – 10
Bodyčeky: 16 – 14