Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | SP - hromadný štart žien, 12,5 km, Pokljuka | Víťazka: Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žien, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprinty mužů a žen, Oberstdorf
Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí žen
1. Natalja Něprjajevová (RUS)
2. Anamarija Lampičová (SLO)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Sophie Caldwellová (USA)
5. Linn Svahnová (SWE)
6. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Semifinále mužů
Erik Valnes
Pål Golberg
Håvard Solås Taugbøl
Johannes Høsflot Klæbo
Federico Pellegrino
Sergej Ardašev
Gjøran Tefre
Valentin Chauvin
Aleksander Bolšunov
Gleb Retivych
Sindre Bjørnestad Skar
Oskar Svensson
Semifinále žen
Natalja Něprjajevová
Sophie Caldwellová
Lotta Udnes Wengová
Sadie Maubetová Bjornsenová
Anna Svendsenová
Nadine Fähndrichová
Anamarija Lampičová
Jessica Digginsová
Ane Appelkvist Stensethová
Heidi Wengová
Linn Svahnová
Laurien van der Graaffová
1. Natalja Něprjajevová (RUS)
2. Anamarija Lampičová (SLO)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Sophie Caldwellová (USA)
5. Linn Svahnová (SWE)
6. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Semifinále mužů
Erik Valnes
Pål Golberg
Håvard Solås Taugbøl
Johannes Høsflot Klæbo
Federico Pellegrino
Sergej Ardašev
Gjøran Tefre
Valentin Chauvin
Aleksander Bolšunov
Gleb Retivych
Sindre Bjørnestad Skar
Oskar Svensson
Semifinále žen
Natalja Něprjajevová
Sophie Caldwellová
Lotta Udnes Wengová
Sadie Maubetová Bjornsenová
Anna Svendsenová
Nadine Fähndrichová
Anamarija Lampičová
Jessica Digginsová
Ane Appelkvist Stensethová
Heidi Wengová
Linn Svahnová
Laurien van der Graaffová
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Pål Golberg (NOR)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Federico Pellegrino (ITA)
5. Oskar Svensson (SWE)
6. Gleb Retivych (RUS)
1. Natalja Něprjajevová (RUS)
2. Anamarija Lampičová (SLO)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Sophie Caldwellová (USA)
5. Linn Svahnová (SWE)
6. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Johannes Høsflot Klæbo
Erik Valnes
Gleb Retivych
Oskar Svensson
Federico Pellegrino
Pål Golberg