Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | SP - hromadný štart žien, 12,5 km, Pokljuka | Víťazka: Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žien, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel
Vítěz: L. Braathen (NOR)
Tomáš Kubečka
Startovní listina
1. André Myhrer (SWE)
2. Daniel Yule (SUI)
3. Clement Noël (FRA)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Alexis Pinturault (FRA)
7. Marco Schwarz (AUT)
8. Stefan Hadalin (SLO)
9. Michael Matt (AUT)
10. Manuel Feller (AUT)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Loïc Meillard (SUI)
13. Dave Ryding (GBR)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Aleksandr Chorošilov (RUS)
16. Stefano Gross (ITA)
17. Linus Strasser (GER)
18. Alex Vinatzer (ITA)
19. Jean-Baptiste Grange (FRA)
20. Tanguy Nef (SUI)
21. Albert Popov (BUL)
22. Giuliano Razzoli (ITA)
23. Istok Rodeš (CRO)
24. Kristoffer Jakobsen (SWE)
25. Simon Maurberger (ITA)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Fabio Gstrein (AUT)
28. Sandro Simonet (SUI)
29. Armand Marchant (BEL)
30. Elias Kolega (CRO)
31. Žan Kranjec (SLO)
32. Erik Read (CAN)
33. Filip Zubčić (CRO)
34. Lucas Braathen (NOR)
35. Julien Lizeroux (FRA)
36. Marc Rochat (SUI)
37. Trevor Philp (CAN)
38. Jonathan Nordbotten (NOR)
39. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
40. Luca Aerni (SUI)
41. Tommaso Sala (ITA)
42. Timon Haugan (NOR)
43. Johannes Strolz (AUT)
44. Jung Dong-hyun (KOR)
45. Matej Vidović (CRO)
46. Reto Schmidiger (SUI)
47. Adam Žampa (SVK)
48. Luke Winters (USA)
49. Benjamin Ritchie (USA)
50. Anton Tremmel (GER)
51. Simon Fournier (CAN)
52. Jan Zabystřan (CZE)
53. David Ketterer (GER)
54. Dominik Stehle (GER)
55. Kamen Zlatkov (BUL)
56. Riccardo Tonetti (ITA)
57. Johei Kojama (JPN)
58. AJ Ginnis (USA)
59. Juan Del Campo (ESP)
60. Julian Rauchfuss (GER)
61. Federico Liberatore (ITA)
62. Kyle Negomir (USA)
63. Asher Jordan (CAN)
64. Simon Jefimov (RUS)
65. Sebastian Holzmann (GER)
66. Alte Lie McGrath (NOR)
67. Mathias Graf (AUT)
68. Laurie Taylor (GBR)
69. Michał Jasiczek (POL)
70. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
71. Francesco Gori (ITA)
72. Steven Amiez (FRA)
73. Adrian Pertl (AUT)
74. Samuel Kolega (CRO)
75. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
1. André Myhrer (SWE)
2. Daniel Yule (SUI)
3. Clement Noël (FRA)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Alexis Pinturault (FRA)
7. Marco Schwarz (AUT)
8. Stefan Hadalin (SLO)
9. Michael Matt (AUT)
10. Manuel Feller (AUT)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Loïc Meillard (SUI)
13. Dave Ryding (GBR)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Aleksandr Chorošilov (RUS)
16. Stefano Gross (ITA)
17. Linus Strasser (GER)
18. Alex Vinatzer (ITA)
19. Jean-Baptiste Grange (FRA)
20. Tanguy Nef (SUI)
21. Albert Popov (BUL)
22. Giuliano Razzoli (ITA)
23. Istok Rodeš (CRO)
24. Kristoffer Jakobsen (SWE)
25. Simon Maurberger (ITA)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Fabio Gstrein (AUT)
28. Sandro Simonet (SUI)
29. Armand Marchant (BEL)
30. Elias Kolega (CRO)
31. Žan Kranjec (SLO)
32. Erik Read (CAN)
33. Filip Zubčić (CRO)
34. Lucas Braathen (NOR)
35. Julien Lizeroux (FRA)
36. Marc Rochat (SUI)
37. Trevor Philp (CAN)
38. Jonathan Nordbotten (NOR)
39. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
40. Luca Aerni (SUI)
41. Tommaso Sala (ITA)
42. Timon Haugan (NOR)
43. Johannes Strolz (AUT)
44. Jung Dong-hyun (KOR)
45. Matej Vidović (CRO)
46. Reto Schmidiger (SUI)
47. Adam Žampa (SVK)
48. Luke Winters (USA)
49. Benjamin Ritchie (USA)
50. Anton Tremmel (GER)
51. Simon Fournier (CAN)
52. Jan Zabystřan (CZE)
53. David Ketterer (GER)
54. Dominik Stehle (GER)
55. Kamen Zlatkov (BUL)
56. Riccardo Tonetti (ITA)
57. Johei Kojama (JPN)
58. AJ Ginnis (USA)
59. Juan Del Campo (ESP)
60. Julian Rauchfuss (GER)
61. Federico Liberatore (ITA)
62. Kyle Negomir (USA)
63. Asher Jordan (CAN)
64. Simon Jefimov (RUS)
65. Sebastian Holzmann (GER)
66. Alte Lie McGrath (NOR)
67. Mathias Graf (AUT)
68. Laurie Taylor (GBR)
69. Michał Jasiczek (POL)
70. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
71. Francesco Gori (ITA)
72. Steven Amiez (FRA)
73. Adrian Pertl (AUT)
74. Samuel Kolega (CRO)
75. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
1. Lucas Braathen (NOR) 50.49
2. Daniel Yule (SUI) +0.33
3. Michael Matt (AUT) +0.42
4. Marco Schwarz (AUT) +0.60
5. Alexis Pinturault (FRA) +0.62
6. Alex Vinatzer (ITA) +0.66
7. Anton Tremmel (GER) +0.68
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.75
9. Clement Noël (FRA) +0.78
10. Tanguy Nef (SUI) +0.80
11. Giuliano Razzoli (ITA) +0.81
12. Jean-Baptiste Grange (FRA) +0.84
13. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.85
14. Linus Strasser (GER) +0.86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.90
16. Erik Read (CAN) +0.98
17. Julien Lizeroux (FRA) +1.03
18. Manuel Feller (AUT) +1.05
19. Reto Schmidiger (SUI) +1.05
20. Filip Zubčić (CRO) +1.11
21. Dave Ryding (GBR) +1.13
22. Alte Lie McGrath (NOR) +1.20
23. Fabio Gstrein (AUT) +1.23
24. Adrian Pertl (AUT) +1.27
25. Elias Kolega (CRO) +1.30
26. Timon Haugan (NOR) +1.33
27. Marc Digruber (AUT) +1.35
28. Laurie Taylor (GBR) +1.35
29. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.39
30. Simon Maurberger (ITA) +1.40
30. Sebastian Holzmann (GER) +1.40