Buffalo – Detroit 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Anaheim 3:2 (po pr.) | Tampa Bay – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Florida – Vegas 2:7 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 0:5 (kon.) | NY Islanders – LA Kings 5:3 (kon.)
Ottawa – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:2 (kon.)
Calgary – Nashville 2:3 (kon.) | Arizona – Carolina 3:5 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
Montreal Canadiens
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Anaheim Ducks
cz Piatok 07.02.2020, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 4 střely, čas na ledě 15:36
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:24 (03:58:38)

1. Nick Suzuki (MTL) 1+0
    2. Cam Fowler (ANA) 0+0
    3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 27-37; Zablokované střely: 9-16; Vhazování: 46%-54%; Hity: 25-22; Přesilové hry: 1/5-0/2; Trestné minuty: 4-10.
    Montreal dnes porazil Anaheim a zaznamenal důležité vítězství

Montreal sice přišel dvakrát o jednobrankové vedení a Anaheim dotáhl zápas do prodloužení, jenže nastavený čas rychle ukončil Jeff Petry a Canadiens zaznamenali důležité vítězství. Konečný výsledek dnešního utkání v Bell Centre. Montreal Canadiens 3 Anaheim Ducks 2.

64:25 Jeff PETRY - 3:2

64:25
    Montreal právě vstřelil branku!
    JEFF PETRY teď vyrazil podél trestných lavic do protiútoku a poté fantastickou střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější levý horní roh sítě – 3:2! Asistence: Joel Armia.

60:01

Anaheim dokázal dvakrát odpovědět na jednobrankové vedení domácího Montrealu a čeká nás prodloužení. Po třetí třetině. Montreal Canadiens 2 Anaheim Ducks 2.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
    58:13 Carey Price vytáhl v závěru zápasu spektakulární zákrok!

58:13
    Jakob Silfverberg se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci, jenže Carey Price si rychle lehl na bok a pravým betonem ho parádně vychytal!

57:58
    Joel Armia mohl vystřelit Montrealu důležité vítězství, jenže jeho střela z mezikruží skončila na výstroji skvělého brankáře Johna Gibsona.

57:37
    Ilja Kovalčuk na pravém křídle prohrál závod o puk a pískalo se zakázané uvolnění. Rozhodčí se poté ale Montrealu omluvili a vhazovalo se ve středovém kruhu.

56:48
    Ducks mohli rozhodnout v blízkosti levé tyče, jenže Carey Price skvěle zasáhl pravým betonem.

56:14
    Anaheim na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho střela mířila do předního horního rohu brány, Carey Price ji ale vyrážečkou vyrazil do ochranného skla.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 18. Suzuki (Petry, Tatar), 34. Gallagher (Kovaľčuk), 65. Petry (Armia) – 30. Silfverberg (Rakell, Ja. Larsson), 43. D. Grant (Rowney)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Mete, Chiarot, Petry (A), Kulak, Folin, Scandella – Gallagher (A), Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Lehkonen – Evans, Domi, Kovaľčuk – Weise, N. Thompson (A), Cousins.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Gudbranson, H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Silfverberg (A), Getzlaf (C), Rakell – O. Kaše, Steel, Jones – Terry, Henrique, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Deslauriers.

Rozhodca: Dan O'Halloran, Reid Anderson. Čároví: Greg Devorski, James Tobias

Diváci: 20896