Buffalo – Detroit 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Anaheim 3:2 (po pr.) | Tampa Bay – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Florida – Vegas 2:7 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 0:5 (kon.) | NY Islanders – LA Kings 5:3 (kon.)
Ottawa – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:2 (kon.)
Calgary – Nashville 2:3 (kon.) | Arizona – Carolina 3:5 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
Edmonton Oilers
3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
San Jose Sharks
cz Piatok 07.02.2020, 03:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Radim Šimek (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:39 (06:07:59)

1. Timo Meier (SJS) 2+1
    2. Connor McDavid (EDM) 1+0
    3. Erik Karlsson (SJS) 0+1

Statistiky: Střely na bránu: 32-31; Zablokované střely: 16-10; Vhazování: 58%-42%; Hity: 22-27; Přesilové hry: 0/1-1/3; Trestné minuty: 8-4.
    San Jose se zvedlo ze dna na vrchol a přesvědčivě dnes vyhrálo

Edmonton vstoupil do zápasu parádně, když v rychlém sledu vstřelil dva góly, jenže San Jose poté skórovalo pětkrát v řadě a po skvělém obratu už si vítězství utéci nenechalo. Timo Meier vstřelil dvě branky a byl velice blízko vstřelení hattricku, jenže mu ho nechtěně ukradl Kevin Labanc. Konečný výsledek pěkného střetnutí v Rogers Place je. Edmonton Oilers 3 San Jose Sharks 6.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:18
    Zack Kassian vypálil na vrcholu levého kruhu pro buly, jenže jeho ostrá rána s příklepem byla zablokována.

56:05
    Timo Meier byl zřejmě hráčem, který vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Mikko Koskinen byl ale pozorný a puk podržel. Komerční přestávka.

54:39
    Aaron Dell dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 100. utkání v NHL a nyní bez problému zmrazil volný kotouč! Následuje komerční přestávka.

53:38
    Sam Gagner vypálil z prostoru levého kruhu pro vhazování, Aaron Dell byl ale připraven a puk vyrazil.

53:18
    Sharks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostujícímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.
    52:19 Kevin LABANC - 3:6

52:19
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Timo Meier si nyní najel mezi kruhy na přihrávku zpoza brány a zdálo se, že zkompletoval střelou bez přípravy hattrick, jenže jeho ránu pak těsně před bránou tečoval KEVIN LABANC a ukradl mu ho! Asistence: Timo Meier a Joe Thornton. (3:6)

51:32
    Edmonton má během posledních okamžiků zápasu více ze hry a snaží se o vstřelení kontaktního gólu.

50:30
    Oilers nyní na pravém křídle vypálili od modré čáry a tečovaný puk těsně minul vzdálenější levou tyč brány.

49:45
    Patrick Marleau se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče a Mikko Koskinen ho dokázal vychytat.

48:57
    Melker Karlsson na pravém křídle bojoval o puk, jenže souboj u hrazení prohrál a Edmonton vyhodil.

47:04
    Mikko Koskinen si bez problému poradil s nahozením Sharks z pravé strany a následuje reklamní přestávka.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 5. Gagner (Nurse, Yamamoto), 6. McDavid (Nurse), 47. Bear (Khaira, Sheahan) – 12. Meier (Burns, Dillon), 19. E. Kane (Burns, J. Thornton), 28. Letunov (E. Karlsson, Sörensen), 33. Noesen (True, M. Karlsson), 46. Meier (Labanc, Vlasic), 53. Labanc (Meier, J. Thornton)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – A. Larsson, Klefbom, Bear, Nurse (A), Benning, Lagesson – J. Archibald, McDavid (C), Gagner – Yamamoto, Draisaitl (A), Nugent-Hopkins – Kassian, Sheahan, Khaira – Chiasson, Haas, Benson.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), Dillon, E. Karlsson (A), Vlasic, Ferraro, R. Šimek – Marleau, Goodrow, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Meier – Noesen, Gambrell, M. Karlsson – Letunov, True, Sörensen.

Rozhodca: Wes McCauley, Francois StLaurent. Čároví: Ryan Galloway, Darren Gibbs

Diváci: 17175