Buffalo – Columbus 4:3 (po pr.) | Toronto – Dallas 2:3 (kon.) | Tampa Bay – Edmonton 3:1 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:6 (kon.) | NJ Devils – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 3:2 (kon.)
Nashville – NY Islanders 5:0 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Washington 2:3 (kon.)
Anaheim – Calgary 0:6 (kon.) | Vegas – St. Louis 6:5 (po pr.)
Colorado Avalanche
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Washington Capitals
cz Piatok 14.02.2020, 03:30 • Pepsi Center, Denver • NHL

Je dobojováno! Washington dokonal skvělý obrat, po kterém zvítězil nad Coloradem 3:2. Laviny byly v první třetině lepší a zaslouženě se dostaly do vedení 2:0. Ve druhé třetině se hosté chytli využitou přesilovkou a důležitým faktorem zápasu bylo ubráněné oslabení 3 na 5. Třetí třetina už patřila hostům, kteří si díky brankám Wilsona a Oshieho odvezli z Denveru dva body.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:26:07)

Jakub Vrána (Washington) 0+1, +/-: +1, 10 střel, čas na ledě: 15:58
    Richard Pánik (Washington) 0+0, +/-: 0, 0 střel, čas na ledě: 12:15.

59:37
    Makar přistrčil puk Rantanenovi, který před bránou vybízel svého spoluhráče. Washington to přežil.

59:02
    Hosté dostávají kotouč do střední třetiny. Nervozita na hokejkách Avalanche je zřejmá.

58:33
    Wilson dostal puk na další icing. Hra se kouskuje.

58:22
    Colorado hraje bez brankáře. Washington se navíc provinil zakázaným uvolněním.

57:56
    Oddechový čas pro domácí.
    57:56 T. J. Oshie - 2:3

57:56
    Washington právě vstřelil branku!
    Washington dost možná rozhoduje o svém dnešním vítězství a parádním obratu. Capitals se prosadili podobným způsobem, jakým vsítili druhou branku. Nahození Jensena zřejmě tečoval T. J. OSHIE, kterému je branka připsána. Je možné, že puk tečoval obránce Colorada, takže gól záhy může být připsán Jensenovi. 2:3. Asistence: Nick Jensen a Lars Eller.

57:31
    Hra je přerušena. Pískán byl icing. Za malou chvíli se bude vhazovat po pravici Grubauera.

57:07
    První lajna Capitals pořádně zatápí domácímu celku. Avalanche se v této fázi brání.

56:39
    Colorado se snaží být aktivní. Washington ale dobře zvládá své defenzivní povinnosti.

55:51
    Holtby pokus domácích vyrazil pouze před sebe. Měl štěstí, že v předbrankovém prostoru velmi dobře zapracoval Jensen.

54:54
    Ryan Graves si musel dojet pro odražený kotouč. Teď zkouší rozháranou hru lehce uklidnit.

54:08
    Teď však zatlačili zase domácí. Braden Holtby pokryl nebezpečný pokus Ničuškina.

53:33
    Orlov střílel z velké dálky. Washington ožil a Colorado bude mít problém s tím, aby tento zápas dotáhlo minimálně do prodloužení.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 3. Burakovsky (MacKinnon, Kameněv), 17. Rantanen (MacKinnon, Burakovsky) – 32. Bäckström (J. Vrána, Carlson), 53. T. Wilson (Carlson, Eller), 58. Oshie (Jensen, Eller)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Graves, E. Johnson (A), Girard, Zadorov, Cole – Rantanen, MacKinnon (A), Burakovsky – Donskoi, Compher, Landeskog (C) – Ničuškin, Bellemare, Calvert – Kameněv, Jost, Nieto.
    Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Carlson (A), Kempný, Jensen, Orlov, Gudas, Siegenthaler – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Eller, J. Vrána – Pánik, Boyd, Hagelin – Hathaway, Dowd, Leipsic.

Rozhodca: South, Pochmara – Smith, Gawryletz

Diváci: 18 146