koniec
SK Slavia Praha
1:2 (1:0)
FK ERA-PACK Chrudim
cz Piatok 14.02.2020, 20:00 • SH Eden • Futsal liga (ČR) • 17. kolo
Predzápasové kurzy
   
  39:46
  Sláma vypálil od levé postranní čáry. Balon zasáhl levou tyč Rennanovy branky.
   
  30:52
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Autorem branky je EVERTON. Asistence: Felipe.
  Felipe u pravé postranní čáry nahrál do běhu Evertonovi, který svou střelou k levé tyči poslal hosty do vedení.
   
  26:35
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Autorem branky je DOŠA. Asistence: Everton rozehrál z rohového kopu dobře postavenému Došovi, který vstřelil míč do levého horního rohu.
   
  25:40
  Křemen znovu v nebezpečné příležitosti. Vystřelil z voleje a pro zákrok se musel natahovat Rennan.
   
  25:11
  Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Křemen (SK Slavia Praha).
   
  24:06
  Velká příležitost ze strany Chrudimi. Everton vystřelil z prostoru uvnitř pokutového území. Žežulka, který dnes mezi tyčemi předvádí skvělý výkon, ukázal skvělé reakce a na poslední chvíli vykopl balon, který by jinak skončil v síti sešívaných.
   
  12:36
  Velká příležitost slávistů. Opět se v ní ocitl dnes zatím vynikající Křemen, který utekl obraně hostujícího celku. Sám před brankářem Rennanem zvolil přihrát na druhé straně sbíhajícímu Slámovi, který zasekl před bránícím hráčem a vystřelil. Rennan ukázal výbornou reakci a vykopl jeho střelu.
   
  10:17
  Slováček tvrdě vypálil na branku domácích. Žežulka se pro její zneškodnění musel náležitě natáhnout a vysloužil si tím potlesk domácího publika.
   
  08:46
  Sláma pokazil přihrávku, čehož využil Everton, který ihned vyběhl s balonem přímo na brankáře Žežulku. Ten zůstal stát na správném místě a jeho střelu ukázkově zlikvidoval.
   
  06:47
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je KŘEMEN. Asistence: Leovski.
  Křemen nejprve vystihl přihrávku Duia a s míčem u nohy prošel středem hřiště až k brance, kde ho zastavil bránící hráč. Leovski poté nahrál Křemenovi do středu hřiště a ten z hranice 12 metrů prostřelil brankáře Rennana.
   
  00:17
  Homola vyslal dlouhým centrem do běhu Brychtu, který se pokusil přelobovat vybíhajícího Rennana. Balon šel těsně vedle pravé tyče branky hostí.

  Martin Boška

  Góly: 7. Křemen (Leovski) – 27. Doša (Everton), 31. Everton (Felipe)

  Karty:   26. Křemen (SLA)


  SK Slavia Praha: Žežulka (Malina, Karpiak) – Brychta, Šprungl, Habart, Směřička, Leovski, Hruška, Sláma, Homola (K), Hájek, Křemen
  FK ERA-PACK Chrudim: Rennan (Hlouš, Ždánský) – Yuri, Everton, Mareš Michal, Koudelka, Drozd Pavel, Drozd David, Doša, Duio, Balog, Slováček (K), Felipe

  Rozhodca: Nešněra – Lasch, Cichra

  Diváci: 450