SuperG mužů, Saalbach | Vítěz: A. Kilde (NOR) (kon.) |
Lety na lyžích, kvalifikace HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Šprint žien, 7,5 km, Anterselva | (kon.) |
koniec udalosti
MS - šprint žien, 7,5 km, Anterselva
Matúš Macháč
Štartovná listina
Startovní listina
1. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
2. Suvi Minkkinenová (FIN)
3. Fujuko Tačizakiová (JPN)
4. Johanna Talihärmová (EST)
5. Julija Džimová (UKR)
6. Julia Schwaigerová (AUT)
7. Iryna Krjuková (BLR)
8. Lena Häckiová (SUI)
9. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
10. Ivona Fialková (SVK)
11. Tiril Eckhoffová (NOR)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Megan Bankesová (CAN)
14. Ťia-lin Tchang (CHN)
15. Dorothea Wiererová (ITA)
16. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
17. Clare Eganová (USA)
18. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
19. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
20. Lisa Vittozziová (ITA)
21. Paulina Fialková (SVK)
22. Federica Sanfilippová (ITA)
23. Mona Brorssonová (SWE)
24. Veronika Machyniaková (SVK)
25. Kamila Żuková (POL)
26. Sara Ponyaová (HUN)
27. Markéta Davidová (CZE)
28. Lea Einfaltová (SLO)
29. Franziska Preussová (GER)
30. Michela Carraraová (ITA)
31. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
32. Valj Semerenková (UKR)
33. Mari Ederová (FIN)
34. Susan Dunkleeová (USA)
35. Amanda Lightfootová (GBR)
36. Anna Frolinová (KOR)
37. Julia Simonová (FRA)
38. Jelena Kručinkinová (BLR)
39. Eniko Martonová (ROU)
40. Denise Herrmannová (GER)
41. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
42. Linn Perssonová (SWE)
43. Světlana Mironovová (RUS)
44. Baiba Bendiková (LAT)
45. Regina Ojaová (EST)
46. Selina Gasparinová (SUI)
47. Lotte Lieová (BEL)
48. Justine Braisazová (FRA)
49. Alla Gilenková (MDA)
50. Jüan-meng Čchu (CHN)
51. Emma Lunderová (CAN)
52. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
53. Milena Todorovová (BUL)
54. Galina Višněvská (KAZ)
55. Hanna Öbergová (SWE)
56. Ariunzul Enkhbayarová (MNG)
57. Nika Blaženićová (CRO)
58. Anais Bescondová (FRA)
59. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
60. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
61. Sari Maedaová (JPN)
62. Vanessa Hinzová (GER)
63. Marija Zdravkovová (BLR)
64. Natalja Kočerginová (LTU)
65. Hanna Solaová (BLR)
66. Tuuli Tomingasová (EST)
67. Elvira Öbergová (SWE)
68. Katharina Innerhoferová (AUT)
69. Nadia Moserová (CAN)
70. Larisa Kuklinová (RUS)
71. Marija Zdravkovová (BLR)
72. Elisa Gasparinová (SUI)
73. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
74. Kinga Zbylutová (POL)
75. Julija Matvijenková (LAT)
76. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
77. Anika Kožicaová (CRO)
78. Karolin Horchlerová (GER)
79. Olena Pidhrušná (UKR)
80. Lucie Charvátová (CZE)
81. Rieke De Mayerová (BEL)
82. Célia Aymonierová (FRA)
83. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
84. Un-čung Ko (KOR)
85. Terezia Poliaková (SVK)
86. Jurie Tanakaová (JPN)
87. Fan-čchi Meng (CHN)
88. Christina Riederová (AUT)
89. Dzinara Alimbekavová (BLR)
90. Emily Dicksonová (CAN)
91. Irina Starychová (RUS)
92. Janina Hettichová (GER)
93. Sanita Bulinaová (LAT)
94. Daniela Kadevová (BUL)
95. Jessica Jislová (CZE)
96. Emily Dreissigackerová (USA)
97. Vita Semerenková (UKR)
98. Nika Vindišarová (SLO)
99. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
100. Mariya Abeová (KOR)
101. Magdalena Gwizdońová (POL)
102. Ana Jesipionoková (LTU)
Priebežné poradie SP v šprinte (5/9)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 230 bodov
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 195
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 188
4. Hanna Öbergová (SWE) 171
5. Julia Simonová (FRA) 165
...
7. Paulina Fialková (SVK) 152
11. Markéta Davidová (CZE) 120
16. Lucie Charvátová (CZE) 95
30. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 55
46. Jessica Jislová (CZE) 30
54. Ivona Fialková (SVK) 24
Priebežné poradie Svetového poháru (13/24)
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 524 bodov
2. Dorothea Wiererová (ITA) 509
3. Hanna Öbergová (SWE) 456
4. Denise Herrmannová (GER) 419
5. Julia Simonová (FRA) 385
...
9. Paulina Fialková (SVK) 353
16. Markéta Davidová (CZE) 260
29. Lucie Charvátová (CZE) 161
31. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 144
60. Jessica Jislová (CZE) 40
65. Ivona Fialková (SVK) 24
Medailisti šprintu žien na MS 2019
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
3. Laura Dahlmeierová (GER)
Startovní listina
1. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
2. Suvi Minkkinenová (FIN)
3. Fujuko Tačizakiová (JPN)
4. Johanna Talihärmová (EST)
5. Julija Džimová (UKR)
6. Julia Schwaigerová (AUT)
7. Iryna Krjuková (BLR)
8. Lena Häckiová (SUI)
9. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
10. Ivona Fialková (SVK)
11. Tiril Eckhoffová (NOR)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Megan Bankesová (CAN)
14. Ťia-lin Tchang (CHN)
15. Dorothea Wiererová (ITA)
16. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
17. Clare Eganová (USA)
18. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
19. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
20. Lisa Vittozziová (ITA)
21. Paulina Fialková (SVK)
22. Federica Sanfilippová (ITA)
23. Mona Brorssonová (SWE)
24. Veronika Machyniaková (SVK)
25. Kamila Żuková (POL)
26. Sara Ponyaová (HUN)
27. Markéta Davidová (CZE)
28. Lea Einfaltová (SLO)
29. Franziska Preussová (GER)
30. Michela Carraraová (ITA)
31. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
32. Valj Semerenková (UKR)
33. Mari Ederová (FIN)
34. Susan Dunkleeová (USA)
35. Amanda Lightfootová (GBR)
36. Anna Frolinová (KOR)
37. Julia Simonová (FRA)
38. Jelena Kručinkinová (BLR)
39. Eniko Martonová (ROU)
40. Denise Herrmannová (GER)
41. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
42. Linn Perssonová (SWE)
43. Světlana Mironovová (RUS)
44. Baiba Bendiková (LAT)
45. Regina Ojaová (EST)
46. Selina Gasparinová (SUI)
47. Lotte Lieová (BEL)
48. Justine Braisazová (FRA)
49. Alla Gilenková (MDA)
50. Jüan-meng Čchu (CHN)
51. Emma Lunderová (CAN)
52. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
53. Milena Todorovová (BUL)
54. Galina Višněvská (KAZ)
55. Hanna Öbergová (SWE)
56. Ariunzul Enkhbayarová (MNG)
57. Nika Blaženićová (CRO)
58. Anais Bescondová (FRA)
59. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
60. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
61. Sari Maedaová (JPN)
62. Vanessa Hinzová (GER)
63. Marija Zdravkovová (BLR)
64. Natalja Kočerginová (LTU)
65. Hanna Solaová (BLR)
66. Tuuli Tomingasová (EST)
67. Elvira Öbergová (SWE)
68. Katharina Innerhoferová (AUT)
69. Nadia Moserová (CAN)
70. Larisa Kuklinová (RUS)
71. Marija Zdravkovová (BLR)
72. Elisa Gasparinová (SUI)
73. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
74. Kinga Zbylutová (POL)
75. Julija Matvijenková (LAT)
76. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
77. Anika Kožicaová (CRO)
78. Karolin Horchlerová (GER)
79. Olena Pidhrušná (UKR)
80. Lucie Charvátová (CZE)
81. Rieke De Mayerová (BEL)
82. Célia Aymonierová (FRA)
83. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
84. Un-čung Ko (KOR)
85. Terezia Poliaková (SVK)
86. Jurie Tanakaová (JPN)
87. Fan-čchi Meng (CHN)
88. Christina Riederová (AUT)
89. Dzinara Alimbekavová (BLR)
90. Emily Dicksonová (CAN)
91. Irina Starychová (RUS)
92. Janina Hettichová (GER)
93. Sanita Bulinaová (LAT)
94. Daniela Kadevová (BUL)
95. Jessica Jislová (CZE)
96. Emily Dreissigackerová (USA)
97. Vita Semerenková (UKR)
98. Nika Vindišarová (SLO)
99. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
100. Mariya Abeová (KOR)
101. Magdalena Gwizdońová (POL)
102. Ana Jesipionoková (LTU)
Priebežné poradie SP v šprinte (5/9)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 230 bodov
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 195
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 188
4. Hanna Öbergová (SWE) 171
5. Julia Simonová (FRA) 165
...
7. Paulina Fialková (SVK) 152
11. Markéta Davidová (CZE) 120
16. Lucie Charvátová (CZE) 95
30. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 55
46. Jessica Jislová (CZE) 30
54. Ivona Fialková (SVK) 24
Priebežné poradie Svetového poháru (13/24)
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 524 bodov
2. Dorothea Wiererová (ITA) 509
3. Hanna Öbergová (SWE) 456
4. Denise Herrmannová (GER) 419
5. Julia Simonová (FRA) 385
...
9. Paulina Fialková (SVK) 353
16. Markéta Davidová (CZE) 260
29. Lucie Charvátová (CZE) 161
31. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 144
60. Jessica Jislová (CZE) 40
65. Ivona Fialková (SVK) 24
Medailisti šprintu žien na MS 2019
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
3. Laura Dahlmeierová (GER)
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) (1) 21:13,1 min
2. Susan Dunkleeová (USA) (0) +6,8 s
3. Lucie Charvátová (CZE) (1) +21,3
4. Olena Pidhrušná (UKR) (1) +25,6
5. Denise Herrmannová (GER) (3) +30,5
6. Lisa Vittozziová (ITA) (2) +37,6
7. Dorothea Wiererová (ITA) (2) +39,0
8. Franziska Preussová (GER) (2) +40,8
9. Ivona Fialková (SVK) (1) +44,2
10. Aita Gasparinová (SUI) (0) +44,4
11. Vita Semerenková (UKR) (0) +46,4
12. Baiba Bendiková (LAT) (1) +46,9
13. Elvira Öbergová (SWE) (1) +47,6
14. Vanessa Hinzová (GER) (2) +49,5
15. Célia Aymonierová (FRA) (2) +50,2
16. Paulina Fialková (SVK) (2) +55,3
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT) (1) +56,3
18. Hanna Öbergová (SWE) (3) +57,2
19. Katharina Innerhoferová (AUT) (2) +58,3
20. Anais Bescondová (FRA) (2) +1:00,4
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) (3) +1:03,6
22. Julija Džimová (UKR) (2) +1:05,4
23. Karolin Horchlerová (GER) (1) +11:1,2
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) (2) +1:11,5
25. Selina Gasparinová (SUI) (3) +1:12,5
26. Clare Eganová (USA) (2) +1:12,6
27. Milena Todorovová (BUL) (1) +1:17,3
28. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) (2) +1:19,8
29. Lea Einfaltová (SLO) (1) +1:20,7
30. Regina Ojaová (EST) (1) +1:21,8
31. Johanna Talihärmová (EST) (1) +1:22,0
32. Justine Braisazová (FRA) (4) +1:22,1
33. Mona Brorssonová (SWE) (2) +1:23,2
34. Natalja Kočerginová (LTU) (2) +1:26,6
35. Emma Lunderová (CAN) (3) +1:29,3
36. Valj Semerenková (UKR) (2) +1:31,3
37. Markéta Davidová (CZE) (3) +1:32,1
38. Světlana Mironovová (RUS) (2) +1:34,1
39. Fan-čchi Meng (CHN) (0) +1:34,7
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (4) +1:34,9 (16:15:55)