Skalica – Topoľčany 3:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals 1:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 1:2 (3:3 po s.n.)
Dubnica – Martin 1:2 (kon.) | Žilina – Levice 5:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
iClinic Bratislava Capitals
Piatok 14.02.2020, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • Skupina A

Derby zápas je u svojho konca, po dvoch vyrovnaných tretinách domáci nezvládli tú poslednú. D o kolien ich dostal gól po chybe vo vlastných radoch. Ich snaha sa o niečo ešte pokúsiť vyšla na v nivoč. Bratislavčania boli v tejto tretine jednoducho lepší a skúsenejší celok. Odkontrolovali si to do poslednej sekundy a tri body idú na západ. Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný sviatkoví večer. (19:55:54)

59:02
    HC Bratislava Capitals dáva gól! Tento krát sa to už hráčom ubrániť a Varga rozhodol gólom do prázdnej brány. O tomto čase je to už viac ako isté.
    Asistencia: Buc, Biro

58:46
    Fabián chytil istý gól do prázdnej brány.

58:27
    Hostia v plnom počte.

58:15
    Hamerlík podľa môjho názoru úmyselne dostal bránu zo svojho postavenia. Rozhodcovia si však myslia niečo iné.

57:38
    Jeho brána je už prázdna a jeho spoluhráčom ostáva niečo málo cez dve minúty.

56:59
    Rabčan sa už pýta dole z ladu,

56:28
    Podari sa domácim aspoň zdramatizovať tento derby zápas?

56:28
    Vylúčenie v tíme HC Bratislava Capitals (Varga. R. – 2 min., podrazenie).

56:21
    Oddychový čas hostí.

54:41
    Romaňák si to tvrdo rozdal z Vašašom, mantinel sa len tak zatriasol.

54:18
    Chovan sa snažil odčiniť svoju chybu pri druhom inkasovanom, góle. Je z toho len nepríjemná strela.

53:22
    Pred Rabčanom sa strhla strkanica a hra sa prerušila. Diváci sa bavia aspoň takto.

52:22
    Zápas je už baž príliš jednotvárny, aj keď snaha sa domácim nedá uprieť, no na súperovi si momentálne lámu všetky zuby.

51:58
    Vhadzovanie po pravici Rbčana.

51:21
    Asi som to privolala, hostia sa museli chvíľu brániť, ale už to zasa majú pod kontrolou.

50:45
    Bratislava si to všetko skúsene kontroluje a svojho súpera nepustí takmer vôbec zo svojej útočnej tretiny.

49:41
    Domáci v plnom počte. Boldižár sa mohol dostať do šance okamžite po skončení trestu, na útočnej modrej bol však zdvojený a bolo po brejku.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím iClinic Bratislava Capitals. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 30. Halász (Boldižár) – 25. T (Buc, R), 41. Selleck (Varga, Buc), 46. Smolka (Šálka, Bohunický), 60. R (Buc, Biro)

HK Spišská Nová Ves: Brankári: Rabčan, Šimo
    Obrancovia: Chovanec- Vantroba, Fabián (A), Rpmaňák,Boldižár, Knižka, Chovan (A),
    Útočníci: Koky, Piačka, Olejník, Vorobyev, Ondov, Polomský, Vartovník (C), Halász, Findura, Václav, Kover,Tyczynski,

iClinic Bratislava Capitals: Brankári: Hamerlík, – Climie,
    Obrancovia: Bohunický, Juriga, Biro, Jankovič, Bača, Martinelli
    Utočníci: Vašaš, Varga.T (A), Surovka, Buc (C), Hudec, Danišovský, Smolka, Selleck, Šalka, Varga. R. Kalinač, Slovák

Rozhodca: Smerek- Wolf- Riš