Mallorca – Alavés 1:0 (kon.) | Barcelona – Getafe 2:1 (kon.) | Villarreal – Levante 2:1 (kon.)
Granada – Valladolid 2:1 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (1:0)
Levante UD
cz Sobota 15.02.2020, 18:30 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španielska LaLiga • 24. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (20:30:07)

Fauly: 15:15

Zápas skončil, domácí Villarreal ho zvládl a porazil Levante 2:1. Zápas začalo aktivněji Levante, ale Villarreal ten tlak ustál a už v deváté minutě ho dostal do vedení Gerard Moreno. Ve druhém poločase se dostavila zápletka, když se po centru z levé strany prosadil Borja Mayoral a vyrovnal, ale po pěti minutách už zase vedli domácí, když se prosadil Moisés Gómez. Jeho branku skoro pět minut kontroloval VAR a řešil potenciální ofsajd. Zbytek zápasu už si domácí pohlídali a Levante do žádné velké šanci nepustili.

90+8

90+7
    Ještě do jednoho zakončení se dostal Mario Gaspar, ale definitivně rozhodnou se mu nepovedlo, Aitor Fernández ho vychytal.

90+6
    Villarreal zápas dohrává zkušeně na polovině svého soupeře.

90+5
    Rochina už je za postranní čárou a do zápasu se asi už nezapojí.

90+4
    V útočném pokutovém území bez cizího zavinění upadl po zpracování míče Rubén Rochina. Drží se za tříslo a zápas pro něj zřejmě skončil.

90+3
    Jenže to se vůbec nepovedlo, hosté už v závěru zápasu nejsou příliš výrazní.

90+2
    Samuel Chukwueze zahrál míč rukou, takže rozehrávat budou hosté a dostanou šanci předvést akci, která by vedla k vyrovnání.

90+2
    Nastavovat se bude dlouhých šest minut kvůli průtahům s videorozhodčím.

90+1
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Pau Francisco Torres.

90
    Sergio Postigo předvedl faul plynoucí z frustrace na Gómeze a dostává zaslouženou žlutou kartu.

89
    Cazorla skončil na zemi, poté co ho fauloval Enis Bardhi. Villarreal tak může v klidu rozehrávat z vlastní poloviny.

89
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Carlos Clerc, přichází Toňo.

87
    Standardní situace Levante příliš nevylekala, od své branky bude moci rozehrávat Aitor Fernández.

86
    Samuel Chukwueze dostal prostor ukázat své rychlé nohy, ale svou pověst nepotvrdil, za obránce Levante se nedostal. Nepustil ho za sebe Carlos Clerc, který ho vzápětí trochu zbytečně fauloval.

84
    Moisés Gómez zajímavě vypálil levou nohou zpoza pokutového území, ale branku Levante o kousek minul.

83
    Ke střele z první se ve vápně dostal André Anguissa, ale trefil přesně prostor, ve kterém zrovna stál Aitor Fernández.

Petr Sumbal

Góly: 9. G. Moreno (Alcácer), 61. Moisés Gómez (G. Moreno) – 56. B. Mayoral (C. Clerc)

Karty:   22. Iborra (VLR), 54. Trigueros (VLR), 69. Peña (VLR) – 90. Postigo (LVN)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:15.
    Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Albiol, Ra. Funes Mori, Peña – Cazorla (90+1. Francisco Torres), Iborra (46. Anguissa), Trigueros, Moisés Gómez – G. Moreno, Alcácer (76. Chukwueze).
    Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Chukwueze, Quintilla, Francisco Torres, Anguissa.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Postigo, C. Clerc (89. Toňo) – Rochina, Campaña, N. Vukčević (81. S. León), E. Bardhi – Martí, B. Mayoral (71. Morales).
    Náhradníci: Koke – Coke, Bruno González, S. León, Martínez, Morales, Toňo.

Rozhodca: López – Cimiano, Serrato