Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 2:3 (kon.) | Paderborn – Hertha 1:2 (kon.)
Lipsko – Brémy 3:0 (kon.) | Union Berlín – Leverkusen 2:3 (kon.) | Düsseldorf – Mönchengladbach 1:4 (kon.)
RB Lipsko
3:0 (2:0)
Werder Brémy
cz Sobota 15.02.2020, 15:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Nemecká Bundesliga • 22. kolo

47
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Perfektní start do druhého poločasu od Lipska. Už se zdálo, že bude NORDI MUKIELE vytlačen mimo střelecký úhel, ale domácí záložník skvěle zpracoval Laimerovu pobídku a poté propálil Pavlenku mezi nohama.

40
    Lipsko přidává před koncem první půle druhý gól! Dani Olmo naservíroval parádní centr do pokutového území, PATRIK SCHICK se bez potíží prosadil proti velké přesile v prostoru kolem penaltového bodu a parádní hlavičkou překonal Jiřího Pavlenku v brance Werderu.

18
    Lipsko se dostává do vedení! Z nařízeného volného přímého kopu přilétl do vápna nebezpečný centr. Patrik Schick chtěl sice nejspíše zakončovat z prvního doteku, ale nakonec se z toho zrodila parádní přihrávka na zcela volného LUKASE KLOSTERMANNA, který už zamířil do odkryté branky.