Novosibirsk – Čerepovec 3:2 (kon.) | Barys – Soči 3:2 (kon.) | Ufa – Petrohrad 4:5 (po pr.)
Čeljabinsk – Red Star Kunlun 3:2 (3:1 po s.n.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:4 (kon.) | Helsinki – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (1:2 po s.n.)
Kazaň – S.Moskva 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Vladivostok 6:1 (kon.) | Novgorod – Chabarovsk 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Jekaterinburg 4:6 (kon.) | Riga – D. Moskva 6:7 (po pr.)
po s.n. (3:1)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Kunlun
cz Sobota 15.02.2020, 13:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

S konstatováním, že domácí tým Traktor Čeljabinsk vyhrál 3:2 na samostatné nájezdy, když otočil zápas ze stavu 1:2 ke svému prospěchu, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý. (16:02:25)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku: 30 – 30
    Trestné minuty: 14 – 14
    Vhazování: 41 – 30
    Zblokované střely: 10 – 10
    Hity: 14 – 14.

Dnešní zápas, který nabídl přelévání stavu z jedné strany na druhou, je u konce. Domácí po první třetině vedli gólem Andreje Popova, ale hosté krátce po polovině zápasu během 39 sekund otočili stav, když se trefil Luke Lockhart a Ethan Werek. Ovšem za další dvě minuty srovnal Vjačeslav Osnovin a stav 2:2 vydržel i přes výbornou třetí třetinu hostí. V prodloužení měli více ze hry domácí, ale nevyužili ani přesilovou hru a zápas tak rozhodly nájezdy, ve kterých byl úspěšnější poměrem 3:1 domácí tým, když se prosadil Osnovin, Sedlák a Stěpanov, zatímco za hosty jen Lockhart. Traktor tak vítězí 3:2 po samostatných nájezdech.

Jegor STĚPANOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Domácí tým zvládl nájezdy lépe, vyhrál je 3:1 a celkově zvítězil 3:2, když si rozhodující nájezd zapsal JEGOR STĚPANOV.

4. séria
    3:1
    Tyler Wong na Galimova nevyzrál a domácí berou bod navíc – 3:1.

4. séria
    3:1
    Traktor je blízko, Jegor Stěpanov byl úspěšný – 3:1

3. séria
    2:1
    Devante Smith-Pelly se neprosazuje – 2:1.

3. séria
    2:1
    Lukáš Sedlák míří krásně kolem vyrážečky Smithe, to jsou ty zkušenosti z NHL – 2:1.

2. séria
    1:1
    Luke Lockhart se trefuje nad lapačku gólmana Galimova – 1:1.

2. séria
    1:0
    Tomáš Hyka míchal s pukem, ale nakonec zakončil vedle – 1:0.

1. séria
    1:0
    Hunter Shinkaruku si na gólmana bekhendem nepřišel – 1:0.

1. séria
    1:0
    Vjačeslav Osnovin začíná nájezdy brankou – 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli domácí výhodu přesilové hry, kterou ale nevyužili. V poslední minutě přišly dvě slibné šance, po jedné na každé straně, ale od 34. minuty trvá stále stav 2:2. Rozhodne se tedy v penaltovém rozstřelu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Dobrý závěr prodloužení, na druhé straně se před brankářem Kunlunu neprosadil jeden z domácích hráčů.

Tomáš Lysý

Denisa Józsová

Góly a asistencie: 9. An. Popov (Kosov, Karlin), 34. Osnovin, rozh. náj. Stěpanov – 31. Lockhart, 32. Werek (Foo, T. Murphy)