Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.)
HC Zubr Přerov
2:3 (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1)
HC Slavia Praha
cz Sobota 15.02.2020, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga - o pořadí v play-off • 20. kolo

Dnešní pěkná hokejová podívaná tak končí zaslouženou dělbou bodů a následným vítězstvím pražské Slavie v prodloužení, z jejichž řad excelovala trojice Šmerha – Kuťák – Ondráček. Ode mne je to z přerovské MEO arény vše, u dalšího přenosu se budu těšit! Na počtenou! (19:26:15)

62:26 Tomáš ŠMERHA - 2:3

62:26
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté rozhodují o bonusovém bodu na vlastní konto a překazili Zubrům vítěznou domácí sérii! Domácí si nepohlídali TOMÁŠE ŠMERHU, který z nepříliš nebezpečně vyhlížející situace prostřelil Petráska! Asistence: Filip Kuťák, Martin Ondráček.

62:07
    Matouš Kratochvil uspěl na vhazování, obešel soupeře a nastřelil spojnici Michajlovovy branky!

62:04
    Zakázané uvolnění Pražanů.

61:50
    Prodloužení zatím sledujeme v poklidu.

61:15
    I Slávisté jsou opatrní, Barák se schoval za vlastní bránu.

60:54
    Vrdlovec ozkoušel Petráska, ten jeho střelu vytěsnil ramenem.

60:26
    Zbořil krouží v obranném pásmu a čeká na vhodný moment.

60:08
    Kotouč na hokejkách mají domácí.

60:01

Dnešní utkání, které bylo dlouhou dobu skoupé na branky nabídlo v posledních dvanácti minutách dva góly na každé straně. Skóre díky Formanovi otevírali Zubři, hosté ale otočili díky Šmerhovi a Kuťákovi. Hanáci ale hole nesložili a zkusili ke konci třetiny zariskovat hrou bez brankáře. Risk jim vyšel, Pšurný srovnal a oba týmy tak z dnešního zápasu utrží alespoň jeden bod. O druhý bonusový se poperou v pětiminutovém prodloužení.

Přerov právě vstřelil branku!
    Zubrům se krátký vabank rychle oplatil a je srovnáno! Od levého mantinelu pálil Jiří Krisl, jehož ránu za Michajlova protečoval clonící ROMAN PŠURNÝ! Asistence: Jiří Krisl, Jakub Kubeš.

58:16
    Poslední dvě minuty třetí třetiny jsou v plném proudu, Zubři hrají bez brankáře!

Daniel Doležal

Góly a asistencie: 49. Forman (Zbořil), 59. Pšurný (Krisl, Kubeš) – 50. Šmerha (J. Novák), 56. Kuťák (Šmerha, M. Ondráček), 63. Šmerha (Kuťák, M. Ondráček)

HC Zubr Přerov: Petrásek (Klimeš) – Krisl (C), Kubeš, Bodák, Zbořil (A), Forman, Weinhold – T. Doležal (A), Pšurný, Navrátil – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Süss, Moučka, F. Dvořák – Matěj Svoboda.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Hejda, J. Novák (C), P. Hořava, Veber, Ryzák, Barák, Valík – M. Ondráček, Kuťák, Šmerha – J. Doležal (A), Vrdlovec, Bílek – Vlček, Všetečka, Š. Jelínek – Kubica, Kohút, Šteiner.

Rozhodca: Obadal, Koziol – Kreuzer, Polonyi