Ostrava B – Třinec 4:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/O 4:0 (kon.) | Brno – Podbrezová 6:3 (kon.)
Vyškov – Jihlava 2:3 (kon.) | Dubnica – Vítkovice 1:4 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 4:2 (kon.)
Žižkov – Velvary 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 1:3 (kon.) | Chrudim – Přepeře 3:1 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    A další branka Zbrojovky. Do zakončení se znovu dostal aktivní MAREK VINTR a tentokrát to trefil krásně, míč skončil přesně v šibenici.
    74. VINTR - 5:3

74
    A je to o dvě branky. MAREK VINTR obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky – 5:3.
    48. FOUSEK - 4:3

48
    Zbrojovka jde znovu do vedení. Podruhé v tomto utkání se prosadil agilní ADAM FOUSEK.

46

45+1
    45. PRIBULA - 3:3

45
    Podbrezová právě vstřelila branku!
    Je znovu vyrovnáno. V poslední minutě prvního poločasu se slovenský celek prosazuje a do kabin se tak půjde za stavu 3:3. Vyrovnal MARTIN PRIBULA.
    36. VANĚK - 3:2

36
    Další obrat je na světě, Zbrojovka jde znovu do vedení. K nařízené penaltě se postavil zkušený ONDŘEJ VANĚK a nemýlil se, 3:2.
    22. HLADÍK - 2:2

22
    Jenže Zbrojovka rychle reaguje a je znovu vyrovnáno! Na konci celé akce byl JAN HLADÍK, který nezaváhal a vyrovnal.
    20. KOVÁČIK - 1:2

20
    Nyní hosté sehráli povedený útok, který skončil další brankou. Podbrezová jde tedy poprvé v utkání do vedení, když se prosadil PETER KOVÁČIK.
    10. ZACHARA - 1:1

10
    Slovenský celek ale rychle odpovídá a v desáté minutě je znovu vyrovnáno! Prosadil se MATEUSZ ZACHARA.
    3. FOUSEK - 1:0

3
    A Zbrojovka jde hned ve třetí minutě do vedení 1:0! Po rohovém kopu se k míči dostal ADAM FOUSEK, který ho uklidil do branky. Parádní vstup do utkání.

1

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Chvátal, Paraj, Pajer, Petrák – Kovačik, Ďatko, Štefánik, Špyrka – Pribula – Zachara.

Utkání mezi Zbrojovkou a Železiarne Podbrezová začíná v 10:30 hodin a my Vám z něho přineseme změny stavu.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Dnes jsou na programu přípravné zápasy a my budeme sledovat duel mezi Zbojovkou Brno a slovenským týmem Železiarne Podbrezová. Mírným favoritem je český celek, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Jakub Kopřiva

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 3. Fousek, 22. Hladík, 36. Vaněk (pen.), 48. Fousek, 74. Vintr, 76. Vintr – 10. Zachara, 20. Kováčik, 45. Pribula

FC Zbrojovka Brno: Šustr – J. Sedlák, Dreksa, Čermák, Šumbera, Bariš, Vaněk, Hladík, Krška, Fousek, Přichystal (46. Floder)
    FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Chvátal, Paraj, Pajer, Petrák – Kováčik, Ďatko, Štefánik, Špyrka – Pribula – Zachara