Doneck – Benfica 2:1 (kon.) | Frankfurt – Salzburg 4:1 (kon.) | Razgrad – Inter 0:2 (kon.)
Brugge – Manchester United 1:1 (kon.) | Kluž – Sevilla 1:1 (kon.) | Kodaň – Celtic 1:1 (kon.)
Getafe – Amsterdam 2:0 (kon.) | Lisabon – Başakşehir 3:1 (kon.) | Rangers – Braga 3:2 (kon.)
AS Rím – Gent 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Malmö 2:1 (kon.) | Alkmaar – Linz 1:1 (kon.)
Olympiakos – Arsenal 0:1 (kon.) | APOEL – Bazilej 0:3 (kon.) | Leverkusen – Porto 2:1 (kon.)
Wolverhampton – Espanyol 4:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
4:1 (2:0)
FC Salzburg
cz Štvrtok 20.02.2020, 18:55 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Európska liga • 1/16 finále

Z mé strany je to vše. Děkujeme za pozornost a zase někdy u Evropské ligy na počtěnou. (20:53:50)

Je konec. Frankfurt poněkud překvapivě přejel nevyzpatytelný Salzburg a vytvořil si naprosto luxusní pozici do odvety. Hattrickem se na výhře podílel Dajči Kamada, čtvrtý zářez přidal Filip Kostić. Jedinou branku hostujícího týmu si připsal z penalty Hwang Hi-čchan.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:8.

90+4

90+2
    Skvělí fanoušci Frankfurtu nyní jako jeden muž zvedli nad hlavu černobílou šálu a zpívají vítězný pokřik. To je krása slyšet, zasloužená výhra.

90+1
    Ono se ale opravdu asi už nic nestane. Kevin Trapp odkopává od své branky a do konce prvního utkání zbývají poslední dvě minuty.

90
    Základní hrací doba je u konce, Cican Stankovic má míč na kopačkách a rozehrává v momentě, kdy čtvrtý rozhodčí ukazuje tři nastavené minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Už se to spíše dohrává a Frankfurt se snaží co nejvíce držet na míči, dokonce zahrával i rohový kop. Ale už se to dohraje v poklidném tempu, Eintracht nemá ani kam spěchat.

87
    Poslední minutky prvního osmifinále mezi Frankfurtem a Salzburgem. Domácí celek naprosto jasně vede a možná dosti zbytečně inkasoval. Hraje se ale na útočné polovině.

86
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Ilsanker, přichází Erik Durm.
    85. Hwang HI-ČCHAN - 4:1

85
    Salzburg právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postaral hostující fotbalista HWANG HI-ČCHAN, který po zemi zamířil k levé tyčce a Salzburg snižuje!

83
    Djibril Sow šel ve vápně kopačkou dopředu a Ulmer byl zasáhnut do nohy. Uvidíme pokutový kop, velká šance vrátit se do dvojzápasu!

82
    Po faulu před brankou Frankfurtu jsme viděli standardní situaci. Zlatko Junuzović překopl zeď, ale míč přeletěl branku a skončil na horní síťce. Trapp opět nemusel zasahovat.

81
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Danny da Costa.

80
    Míč ve vápně obdržel Karim Adeyemi, který to levačkou zkoušel na první tyčku. Jeho pokus ale skončil jen na boční síti.

78
    Evan N'Dicka utekl po levé straně a zakončoval do Stankovice, jenž míč vyrazil jen před sebe. Gonçalo Paciência se pak dostal k dorážce, ale bránící borec naprosto luxusně zakročil a zabránil téměř jisté brance.

77
    Do snad první šance druhého poločasu za hosty se dostával Sékou Koïta. Ve vápně mohl zakončovat v luxusní pozici, ale obrana to opět skvěle zvládla.

76
    Gonçalo Paciência se málem hned dostal do velké šance. Na levém křídle obral bránícího hráče a mohl jít do otevřeného prostoru, ale míč nakonec skončil v autu.

75
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází André Silva, přichází Gonçalo Paciência.

David Panuška

Góly: 12. Kamada (A. Touré), 43. Kamada (Sow), 53. Kamada (N'Dicka), 56. Kostić (André Silva) – 85. Hwang Hi-čchan (pen.)

Karty:   83. Sow (FRN) – 54. Adeyemi (SLZ)

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham, Hasebe, N'Dicka – A. Touré, Ilsanker (86. Durm), Rode, Sow, Kostić – Kamada (81. D. da Costa), André Silva (75. Paciência).
    Náhradníci: Rönnow – Durm, Kohr, D. da Costa, Cetin, Paciência, Chandler.

FC Salzburg: Stankovic – Farkas, Onguéné, Wöber, Ulmer – Mwepu, Junuzović, Okugawa (46. Adeyemi), Szoboszlai (71. Camara) – Daka (46. S. Koïta), Hwang Hi-čchan.
    Náhradníci: Miguel – S. Koïta, Vallci, Ashimeru, Adeyemi, Ramalho, Camara.

Rozhodca: Palabıyık – Sesigüzel, Olguncan
    Piatok 28.02.2020
    Salzburg - Frankfurt 2:2

Góly: 10. Ulmer (Daka), 72. Onguéné (Szoboszlai) – 30. André Silva (Kostić), 83. André Silva (Kostić)

Karty:   4. S. Koïta (SLZ), 15. Hwang Hi-čchan (SLZ), 90. Okafor (SLZ) – 26. Kamada (FRN), 59. D. Abraham (FRN), 89. Ilsanker (FRN)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:16.