Doneck – Benfica 2:1 (kon.) | Frankfurt – Salzburg 4:1 (kon.) | Razgrad – Inter 0:2 (kon.)
Brugge – Manchester United 1:1 (kon.) | Kluž – Sevilla 1:1 (kon.) | Kodaň – Celtic 1:1 (kon.)
Getafe – Amsterdam 2:0 (kon.) | Lisabon – Başakşehir 3:1 (kon.) | Rangers – Braga 3:2 (kon.)
AS Rím – Gent 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Malmö 2:1 (kon.) | Alkmaar – Linz 1:1 (kon.)
Olympiakos – Arsenal 0:1 (kon.) | APOEL – Bazilej 0:3 (kon.) | Leverkusen – Porto 2:1 (kon.)
Wolverhampton – Espanyol 4:0 (kon.)
CFR Kluž
1:1 (0:0)
FC Sevilla
cz Štvrtok 20.02.2020, 18:55 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Cluj-Napoca • Európska liga • 1/16 finále

První vzájemný zápas mezi Kluží a Sevillou skončil nerozhodně 1:1, oba góly padly až ve 2. poločase. Koundé v 56. minutě zahrál ve vápně rukou, sudí celou situaci důkladně prozkoumal a nařídil pokutový kop, který v 59. minutě Deac bezpečně proměnil. Hosté se snažili skóre srovnat a štěstí jim branku na 1:1 v 82. minutě dopřálo, přesně se trefil střídající Najrí, jemuž přesně přihrál L. de Jong. Pak měl v samotném závěru ještě velkou šanci Lopes, ale Arlauskis vytasil výtečný zákrok a svému týmu výrazně pomohl. (21:02:26)

90+5

90+3
    Júsuf byl opět v šanci, tentokrát hlavičkoval, ale další gól nepřidal, protože pokus byl nepřesný.
    90+3. Arlauskis vytáhl dobrý pokus Rohy Lopese

90+3
    Rony Lopes si navedl míč na levačku a poté se prezentoval krásnou střelou do horního levého rohu, ale gólman Ariauskis vytasil skvělý zákrok a zabránil stoprocentnímu gólu.

90+1
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Franco Vázquez.

90+1
    Druhý poločas bude prodloužen o 5 minut.

90
    Sevilla má míč na kopačkách a z posledních sil se snaží vymyslet něco zajímavého, ale všichni hráči domácího celku brání na vlastní polovině, takže to mají hosté těžké.

85
    Kluž znovu střídá: ze hry odešel nevýrazný Omrani a na poslední chvilky naskočil Golofca.

83
    Druhá změna v sestavě domácích: na lavičku zamířil Traoré a na hřiště přišel Rondón.
    82. Júsuf NASJRÍ - 1:1

82
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Odražený balon si zpracoval Lopes, jenž ze své kopačky vyslal štiplavou střelu, ale ta byla zablokována. K míči se však rychle připletl Luuk de Jong, parádně posunul na levou stranu, kde byl osamocený JÚSUF NASJRÍ a přesnou trefou vyrovnal na 1:1.

82
    Sevilla z tlaku vytěžila rohový kop.

81
    Hosté se v posledních minutách snaží na svého soupeře vyvinout tlak a vytvořit si slibnou šanci, ale Kluž se zatím brání pozorně, nerada by totiž o vedení přišla.

78
    Ocampos opustil hrací plochu a místo něj naskočil Roky Lopes.

75
    Suso zahrával standardní situaci a do šance se dostal Jordán, bohužel ale pálil nepřesně.

74
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Adrian Păun, přichází Ovidiu Hoban.

73
    Po svém příchodu na hřiště na sebe Nasjrí hned upozornil, ale pouze faulem, takže tento moment si za rámeček určitě nedá. Rozehrávat bude Kluž.

Lucie Rapantová

Góly: 59. Deac (pen.) – 82. Nasjrí (L. de Jong)

Karty:   44. Fernando (SEV), 68. Reguilón (SEV)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:10.
    CFR Kluž: Arlauskis – Manea, Vinícius, Burcă, Camora (C) – Deac, Bordeianu, Djoković, Păun (74. Hoban) – L. Traoré (83. Rondón), Omrani (85. Golofca).
    Náhradníci: Sandomierski – L. Aurélio, Boli, Golofca, Hoban, Cestor, Rondón.

FC Sevilla: Vaclík – Navas (C) (73. Nasjrí), Koundé, Diego Carlos, Escudero – Jordán, Gudelj, Fernando – Suso (90+1. F. Vázquez), L. de Jong, Ocampos (78. Rony Lopes).
    Náhradníci: Bunú – Sergi Gómez, Rony Lopes, Banega, F. Vázquez, Reguilón, Nasjrí.

Rozhodca: Deniz Aytekin (GER) – Eduard Beitinger (GER), Dominik Schaal (GER)
    Štvrtok 27.02.2020
    Sevilla - Kluž 0:0

Karty:   44. Navas (SEV), 90+2. Ocampos (SEV), 90+3. Nolito (SEV) – 59. Deac (KLZ), 73. Djoković (KLZ), 74. Bordeianu (KLZ), 85. Boli (KLZ), 89. Petrescu (KLZ)   90+1. Bordeianu (KLZ)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.