Miškovec – Budapešť 1:3 (kon.) | Košice – Nové Zámky 7:2 (kon.) | Trenčín – Poprad 3:4 (po pr.)
HC Slovan – Lipt. Mikuláš 11:0 (kon.) | Michalovce – Zvolen 4:3 (po pr.) | Detva – B. Bystrica 1:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
HKM Zvolen
Piatok 21.02.2020, 18:00 • Zimný štadión Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

Vážení športoví priatelia, základná časť Tipsport ligy 2019/20 sa skončila. Nadstavba začína v nedeľu 23.2.2020. Dukla sa predstaví v B skupine porazených už tento víkend a na svojom ľade privíta hokejistov Detvy. Zvolen padol na piate miesto a nadstavbu A skupiny víťazov odštartuje na ľade Slovana. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia a dobrú noc. (20:28:09)

60:20
    Dukla Michalovce dala gól!
    PETER GALAMBOŠ bude dnes večer na Zemplíne ospevovaný. Išiel drzo do koncovky a aj napriek bráneniu súpera odolal a pokoril Romana Petríka z pravej strany. Michalovce predviedli výborný obrat a do nadstavby vstúpia zo 7. priečky. Asistencie: Mikko Pukka a Ville Korhonen.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 20:22.

V Michalovciach nepoznáme víťaza po 60 minútach. Východniari ukázali skvelý výkon v poslednej tretine a odmenou im je predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:49
    Záverečné sekundy riadneho hracieho času majú "pod palcom" Michalovce, ale nedarí sa im vyprodukovať vážnejšiu šancu.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:45
    Lalancette si toho na seba zobral veľa a už nemal sily na to, aby prispel k udržaniu líšok za modrou čiarou. Súper ho dostal von z pásma.

55:49
    Michalovská Dukla robí poriadny závar v útočnom pásme.

55:17
    Jakub Linet mal vychýlenú mušku! Hostia teraz mali obrovské šťastie!

54:50
    Zvolen hrá s piatimi hráčmi.

54:28
    Výborná strela zápästím od Galamboša! Zvolenský brankár vyrážal do bezpečia!

53:49
    Jeho spoluhráči si splnili obranné povinnosti a zariadili oslobodenie.

53:40
    Táto presilovka Michaloviec je pomerne statická. Petrík čaká na to, kto ho ohrozí,

52:50
    Zvolen si opäť nedáva pozor na disciplínu. Komplikuje si zvyšné minúty v tretej tretine.

52:50
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (J. Mikúš – 2 min., držanie).

Dnešný súboj posledného 52.kola Tipsport ligy sleduje 3800 divákov.

Ivan Harčár

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Lalancette (Korhonen, Šimun), 51. Galamboš (Phillips), 52. Šimun (Lalancette), 61. Galamboš (Pukkaa, Korhonen) – 1. B. Mráz, 5. P. Zuzin (Parks, McPherson), 28. Betker (McPherson, P. Zuzin)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Surák (5. Trenčan) – Pukka, Mesikämmen, Hančák, Zekucia, Bdžoch, Vorobyov, Chalupa, Borov – Korhonen, Lalancette, Spilar – Phillips, Galamboš, Mašlonka – Safaraleyev, Linet, T. Török – Giľák, Šimun, Hvila.
    HKM Zvolen: R. Petrík – Betker, Stephenson, Kurali, Tomko, Drgoň, Švárny, Petran, Kubát – J. Mikúš, Trotter, Parks – Thompson, B. Mráz, Kelemen – P. Zuzin, McPherson, M. Halama – P. Marcinek, Tibenský, Žilka.

Rozhodca: Kalina, M. Korba – L. Beniač, Jobbágy.

Diváci: 3800.