Chabarovsk – Nižnekamsk 2:3 (po pr.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Red Star Kunlun – Riga 1:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Barys Nur-Sultan
cz Pondelok 24.02.2020, 08:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (ADV) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:50 (10:24:04)

Admiral nedokázal navázat na dobrý výkon z druhé třetiny a další branku už nepřidal. Barys sice také ne, ale dvoubrankový náskok Kazachům v pohodě vystačil. Přestože Admiral hrál poslední dvě minuty s dvěma hráči navrch, kotouč už za záda skvěle chytajícího Kudrjavceva nedostal a Barys se tak posunuje na druhou pozici východní konference.

59:28
    Jako by to už domácí úplně vzdali. Jejich kombinace je pomalá, bruslí ještě pomaleji a na střely se připravují věčnost.

59:07
    První střela domácích v přesilovce končí jen na Kudrjavcevově betonu.

58:41
    Admiral se v přesilovce stále nedostal ke střele a už má opravdu málo času.

58:12
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Pavel Akolzin – 2 min., hákování).

Oddechový čas pro domácí.

58:09
    Domácí jsou při signalizované výhodě v sedmi proti pěti, jelikož Olkinuora je už mimo branku.

57:30
    Olkinuora už chtěl vystartovat z branky, avšak obránce Admiralu přišel o kotouč a Barys se znovu dostal do pásma.

57:01
    Domácí by to rádi zkusili bez gólmana, avšak Barys je teď hodně svírá v pásmu a čas ubíhá.

56:45

55:55
    Voronin se uvolnil a v oslabení unikl na Kudrjavceva sám! Mířil ale mezi betony, které Kudrjavcev sevřel.

55:41
    Hostům se nedaří a dokonce propadávají při přesilovce v obraně.

54:45
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Mereskin – 2 min., podrážení).

54:24
    Další útok Barysu selhal na semknuté obranné čtyřce domácích, která hráče s pukem nepustila a ni o centimetr dále.

53:28
    Orechov si skvěle našel puk v pásmu a v kvapu zakončil. Olkinuora poslal kotouč vyrážečkou za branku.

53:21
    Barys hýří aktivitou v útočném pásmu, ale poslední třetinu se mu opravdu nedaří zakončovat.

Je tady dnešní poslední komerční break.

Jiří Polášek

Góly a asistencie: 37. Glazačev – 5. Orechov (Sagadejev), 7. Akolzin (Orechov, Ševčenko), 7. Petuchov (Sagadejev)

Admiral Vladivostok: Truškov (7. Olkinuora) – Osipov, Achijarov, Bobrjašov, Davydov, Kozlovskij, Miščenko, Ugolnikov, Ostrovskij – Ljungh, Vicharev, Bakoš – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – Lisin, Silajev, Korosteljov – Konnov, Strelcov, V. Strelcov.
    Barys Nur-Sultan: Kudrjavcev (Karatajev) – Orechov, Metalnikov, Makljukov, Kleščenko, Polochov, Šalapov, Samat Danijar – Paňukov, Akolzin, Ševčenko – Gurkov, Petuchov, Sagadejev – Někrjach, Šestakov, Asetov – Musorov, Gaťjatov, Danijar – B. Muratov.