Mladá Boleslav – Chodov 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
4:3 (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Pondelok 24.02.2020, 20:15 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 25. kolo

Je za námi dlouhý florbalový večer. Ve šlágru 25. kola Superligy nakonec vítězí Mladá Boleslav, která přetlačila Chodov 4:3 po samostatných nájezdech. Celý zápas byl velice vyrovnaný a dělba bodů tak byla zasloužená. V samostatných nájezdech nakonec rozhodl zápas Martin Tokoš.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (22:20:22)

65:00 Martin TOKOŠ - 4:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Technology Florbal MB.
    Autorem vítězné branky je MARTIN TOKOŠ.

3. séria
    2:1
    Martin Pražan sice rozhýbal gólmana, rozhodl se pro bekhendové zakončení, ale neuspěl. Boleslav vítězí.

3. séria
    2:1
    Jiří Curney se rozběhl velmi rychle, ale bekhendem neuspěl.

2. séria
    2:1
    Marek Vávra se snažil také o zakončení pod tělem Bauera, ale nepovedlo se.

2. séria
    2:1
    Tak to byla nádhera od Martina Tokoše. Který špičkou hokejky podebral míček a dostal ho za Rebra.

1. séria
    1:1
    Tom Ondrušek se štěstím srovnává na 1:1. Udělal dlouhou kličku do forhendu a pod rukou procedil míček za Bauera.

1. séria
    1:0
    Jakub Bína krásným bekhendovým blafákem pod víko prostřeluje Rebra.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního zápasu. Mladá Boleslav měla více střel, ale Rebro byl proti. Jdeme na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Ještě jeden Suchánkův pokus. I proti tomuto se Rebro stačil přesunout.

64:43
    Suchánkův pokus v závěru prodloužení. Rebro nakonec zasahovat nemusel.

63:36
    Chodovští neuspěchali svůj pokus. Pomalinku stahovali mladoboleslavskou obranu, až se nakonec dostal ke střele Martin Pražan. Ale také on přestřelil.

62:22
    Domácí kombinují mezi třemi hráči a hledají si střeleckou pozici. Ale Ondřej Mikeš odvádí skvělou defenzivní práci.

61:38
    Oddechový čas pro Mladou Boleslav.

Aleš Skok

Góly a asistencie: 5. Bína (Gruber), 21. Curney (Krzyžanek), 26. Gruber (Curney), rozh. náj. Tokoš – 22. Vošta (Řezáč), 34. Vošta (J. Koutný), 38. Řezáč (Vošta)