Boston – Calgary 2:5 (kon.) | Montreal – Vancouver 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Toronto 3:4 (kon.)
Philadelphia – San Jose 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | Detroit – NJ Devils 1:4 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:2 (kon.)
Minnesota – Columbus 5:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (kon.) | Arizona – Florida 1:2 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:3 (po pr.)
Carolina Hurricanes
1:4 (0:3, 1:1, 0:0)
Dallas Stars
cz Streda 26.02.2020, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek středeční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:46:18)

Hity: 18 – 16

Máme tu konec dnešního utkání. Dallas vítězí na ledě Caroliny zcela po zásluze 4:1. Třetí třetina nám již žádnou branku nepřinesla. Za domácí dal jedinou branku v utkání Sebastian Aho. Za hosty se trefily Tyler Seguin, Roope Hintz, Jason Dickinson a Denis Gurjanov. Dallas se díky výhře posouvá na 2. místo Západní konference. Carolina bude muset ještě hodně zabojovat, jestli se bude chtít letos podívat do play off.

59:43
    Zakázané uvolnění Stars.

59:36
    Střelu od modré našel Chudobin v lapačce.

59:12
    Lindell čeká za vlastní brankou než mu vystřídají spoluhráči.

59:00
    Poslední minuta utkání.

58:28
    Chudobin si stál puk k sobě a přerušuje hru.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Někteří fanoušci Canes již opouštějí svá místa.

57:47

57:35
    Dallas vyhazuje až na Neděljkoviče.

57:10
    Střela Teräväinena od modré byla přizvednuta do ochranné sítě.

56:48
    Cogliano vyváží puk do bezpečí.

56:13
    Ofsajd zastavuje Dzingela.

55:58
    Dělovka Nečase z levého kruhu byla nepřesná.

55:47
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., podrážení).

Jan Přikryl

Góly a asistencie: 23. Aho (Slavin, Svečnikov) – 1. Seguin (Ja. Benn), 18. Hintz (Gurianov, J. Klingberg), 20. Dickinson (Hintz, Oleksiak), 34. Gurianov (Hintz, Dickinson)

Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (A. Forsberg) – Skjei, Slavin (A), Gardiner, T. van Riemsdyk, H. Fleury, Edmundson – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Foegele, J. Staal (C), Williams – Niederreiter, Trocheck, Nečas – Dzingel, Martinook (A), B. McGinn.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell (A), Sekera, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, J. Klingberg – Ja. Benn (C), Seguin (A), Perry – Hintz, Dickinson, Gurianov – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Pavelski, Radulov.

Rozhodca: Schlenker, Hebert – Berg, Daisy

Diváci: 18.176