Montreal – NY Rangers 2:5 (kon.) | Tampa Bay – Chicago 2:5 (kon.) | Florida – Toronto 3:5 (kon.)
Boston – Dallas 4:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 1:7 (kon.) | Ottawa – Vancouver 5:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 3:0 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Nashville – Calgary 4:3 (po pr.)
San Jose – NJ Devils 3:2 (po pr.)
Florida Panthers
3:5 (3:3, 0:0, 0:2)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 28.02.2020, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (03:35:00)

Československá stopa v utkání

Martin Marinčin (TOR) 0+1, 2 trestné minuty, 1 střela na branku, 3 hity, čas na ledě – 20:02.

Dnešní utkání sledovalo 16 322 diváků.
    Toronto nakonec v dnešním utkání zvítězilo 5:3!

Je konec! Šťastnější po tomto zápase nakonec bude Toronto, které vyhrálo dvou brankovým rozdílem, jeho výhra je navíc naprosto zasloužená. Maple Leafs zapsaly v poslední periodě právě dvě branky, které dělají ten rozdíl. Nejprve se trefil William Nylander střelou z otočky, načež Justin Holl trefil prázdnou klec pokusem přes celé hřiště, čímž určil definitivní stav utkání.

59:40 Justin HOLL - 3:5

59:40
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tady je rozhodnuto, jelikož hostující celek se nakonec prosazuje do prázdné branky! JUSTIN HOLL spíše plácl do puku ve své obranné třetině, ale ten dolétl až do prázdné klece. Bez asistence.

59:23
    Florida má opravdu obrovský tlak, ale Toronto to zatím ustává! Frederik Andersen se musí hodně ohánět v brance, ale drží svůj tým hodně nad vodou.

59:00
    Minuta do konce periody!

58:33
    Tady však mohlo být rozhodnuto! Hostující hráč se dostal k puku ve středním pásmu, ale přes obětavého soupeře nedokázal zacílit do prázdné sítě.

58:08
    Domácí nutně potřebují získávat body. Proto Sergej Bobrovskij zůstává na střídačce!

58:08
    Oddechový čas pro domácí.

58:04
    Aleksi Saarela posílal zajímavou přihrávku k druhé tyči, ale ta nenašla žádného adresáta. Od hostí však kotouč vylétl jen do ochranné sítě.

57:31
    Obránce Toronta se nechal odstavit od mantinelu, díky čemuž se domácí dostali k puku. Nedaří se jim však rozjet nějakou kombinaci v útočné třetině.

56:55
    Aleksander Barkov si dojel pro touš, který byl nahozený po mantinelu. Následovala rána od modré, ale ta neprošla přes hradbu těl okolo gólmana hostí.

56:20
    Hra se nám znovu skoro nepřerušuje, což o něco více vyhovuje hostujícímu celku, který nadále vede o gól. K tomu navíc dostal puk do neutrální třetiny.

Denisa Józsová

Góly a asistencie: 3. Pysyk (Ekblad, Yandle), 8. Hoffman (Vatrano, Haula), 13. Acciari (Yandle) – 4. Hyman (Matthews, Holl), 18. Kapanen (Spezza, Kerfoot), 19. Matthews (Hyman, Marner), 49. W. Nylander (Clifford, Marinčin), 60. Holl

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Weegar, Strälman, Stillman, Matheson, Yandle – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Vatrano, Haula, Hoffman – Connolly, Wallmark, Saarela – Pysyk, Acciari, Sceviour.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Holl, Dermott, Barrie, Sandin, Liljegren, Marinčin – Marner, Matthews, Spezza – W. Nylander, Tavares, Hyman – Kapanen, Kerfoot, Engvall – Malgin, F. Gauthier, Clifford.

Rozhodca: Hebert, Luxmore – Berg, Pancich

Diváci: 16 322