Sigma Olomouc – Jablonec 3:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 0:0 (2:4 po pen.) | Plzeň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Sparta Praha – Ostrava 5:0 (kon.)
koniec po penal. (2:4)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
cz Streda 04.03.2020, 17:30 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • MOL Cup • Štvrťfinále

Slovácko končí v MOL Cupu, když prohrálo se Slovanem v penaltovém rozstřelu. Liberec nastřelil v normální hrací době břevno Malinským, Slovácko vstřelilo v prvním prodloužení branku, ale ta nebyla pro ofsajdové postavení domácího hráče uznána. Ve zbývající části už se čekalo na pokutové kopy, ve kterých už je to loterie. Trenéru Hoftychovi vyšla sázka na Nguyena, který chytil dva pokutové kopy. (20:30:30)

5. séria
    2:4
    TOMÁŠ MALINSKÝ bez problémů proměnil pokutový kop v páté sérii a posílá Slovan do semifinále.

4. séria
    2:3
    Jan Juroška bezpečně proměňuje pokutový kop.

4. séria
    1:3
    Ondřej Karafiát proměnil k tyči.

3. séria
    1:2
    Pavel Dvořák neproměnil, balon poslal doprostřed branky, Nguyen vyrazil.

3. séria
    1:2
    Matěj Chaluš také neproměňuje, když nastřelil břevno.

2. séria
    1:2
    Marek Havlík neproměnil pokutový kop, brankář Nguen ránu vyrazil.

2. séria
    1:2
    Jakub Pešek poslal Trmala do opačného koutu.

1. séria
    1:1
    Také Vlastimil Daníček proměňuje pokutový kop.

1. séria
    0:1
    Jako první střílel Kamso Mara, míč přesně nasměřoval k tyči, Trmal šel po míči, ale byl krátký.

Střílení penalt začíná.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Prodloužení končí. Budou následovat pokutové kopy.

118
    Taktický tah trenéra Hoftycha. Penaltový rozstřel je za dveřmi, proto ze hřiště stahuje Milana Knoblocha a místo něj bude penalty chytat Filip Nguyen.

117
    Daníček našel ve vápně Dvořáka, který se s míčem otočil a vystřelil, rána směřovala do středu brány, gólman Knobloch ránu chytá.

115
    Je před námi posledních pět minut prodloužení, podle vývoje na hřiště je více než pravděpodobné, že o postupujícím rozhodnou penalty.

114
    Pešek zahrál rohový kop, míč přeletěl celé pokutové území, navíc sudí Královec viděl faul hráče Liberce.